Sylwester Disco Polo & Drift ODWOŁANY!

Kiedy:
31 Grudzień 2015@18:00 – 1 Styczeń 2016@02:00
2015-12-31T18:00:00+00:00
2016-01-01T02:00:00+00:00
Gdzie:
Tor Żerań FSO
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 0 Średnia ocena: 0]

INFORMACJA O ODWOŁANIU SDP&D ORAZ JAK ODZYSKAĆ KWOTY ZA BILETY!?

Z przykrością informujemy o odwołaniu imprezy „Sylwester Disco Polo w Warszawie”.
W związku z negatywną opinią KRP VI w Warszawie, w przedmiocie oceny warunków zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy masowej, decyzją Prezydenta Miasta Warszawy odmówiono organizatorowi zgody na przeprowadzenie imprezy masowej.
Z całą stanowczością zapewniamy, że organizator podjął absolutnie wszelkie starania, aby sprostać oczekiwaniom lustrujących teren imprezy funkcjonariuszy Policji. Mimo przygotowania wszelkich niezbędnych zabezpieczeń opinia Policji nie uległa zmianie.
Nie uległa również zmianie decyzja Biura Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń m. St. Warszawy, skutkiem czego złożone odwołanie zostało przekazane do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Oznacza to, że zmiany decyzji nie możemy oczekiwać w dniu jutrzejszym – co uniemożliwia nam przeprowadzenie imprezy masowej.
Organizator początkowo zadecydował o realizacji imprezy w zakresie nie wymagającym zezwolenia (impreza do 1 tysiąca osób), jednakże i w tym przypadku napotkał niezrozumiałą niechęć organów, które fakt nieodwołania imprezy traktują jako przygotowanie do przeprowadzenia imprezy masowej bez zezwolenia lub wbrew wydanej decyzji odmownej.
W takim stanie rzeczy organizator zmuszony został do podjęcia jedynej możliwej decyzji – odwołania imprezy w całości.

ORGANIZATOR ZWRACA ZA BILETY:
Informujemy, że przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty w całości.
W celu uzyskania zwrotu uprzejmie prosimy o przesłanie mailem na adres biuro@joingoglobal.com numeru Państwa rachunku bankowego wraz z nazwą jego posiadacza.
Alternatywnie zwrot można również uzyskać w biurze toru FSO przy ul. Jagiellońskiej 71, począwszy od 4 stycznia 2016 r. w godzinach od 9:00 do 18:00
Pragniemy w imieniu organizatora wyrazić słowa głębokiego żalu z powodu zaistniałego i serdecznie Państwa za tę sytuację przeprosić.
Mieliśmy nadzieję spędzić wspólnie z Państwem wspaniałą, wręcz najlepszą w mieście sylwestrową noc.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji

http://www.facebook.com/events/507818672720319/