Home Lista przebojów disco polo Zasady listy przebojów disco polo

Zasady listy przebojów disco polo

przez Tomasz
Loading...

Poniżej znajduje się kilka zasad, które wyjaśniają w jaki sposób powstają nasze listy przebojów oraz w jaki sposób je czytać.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Reklama
Loading...
 1. Pod uwagę brane są wszystkie piosenki, które są umieszczone w serwisie https://www.youtube.com/ i jednocześnie znajdują się na naszych stronach
  1. utwory, których nie mamy na naszych stronach nie są uwzględniane przy tworzeniu listy przebojów
  2. utwory muszą się znajdować w kategorii teledyski lub audio
 2. Lista ustalana jest na podstawie ilości wyświetleń jakie piosenki miały w danym tygodniu. Np. jeśli piosenka xyz w poniedziałek o godzinie 00:00:00 ma 123 000 wyświetleń a tydzień później w poniedziałek ma już 150 000 wyświetleń to jej wynik na dany tydzień wynosi 27 000 (150 000 – 123 000 = 27 000).
  20 piosenek o największej liczbie wyświetleń za dany tydzień tworzą listę przebojów.
 3. Na piosenki nie oddaje się głosu. Jeśli chcecie, żeby jakaś piosenka znalazła się wysoko na liście trzeba ją jak najczęściej słuchać i oglądać :) u nas na stronie, na https://www.youtube.com/ lub gdzieś gdzie piosenka została osadzona (jest embedowana, pochodzi z serwisu https://www.youtube.com/)
 4. Wyniki będą się pojawiały w każdy poniedziałek o godzinie 20:00
 5. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższych zasad

A jak czytać listę?
Lista przebojów składa się z 20 pozycji. Numerowane są od 1 do 20. Każda pozycja zawiera informację o pozycji. Nr 1 oznacza zwycięzcę :) Obok pozycji znajduje się nazwa zespołu/artysty oraz tytuł piosenki.
Po prawej stronie znajduje się liczba mówiąca ile przybyło wyświetleń w ciągu tygodnia (liczba ta określa miejsce na liście – im więcej tym lepiej). Maksymalnie po prawej stronie znajduje się informacja czy piosenka odnotowała wzrost, spadek, utrzymała pozycję czy pojawiła jako nowość.

Zobacz również