Home Teledyski VIP-MAN – Ile razy chcesz

VIP-MAN – Ile razy chcesz

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 1 Średnia ocena: 5]

VIP-MAN – Ile razy chcesz

Tekst piosenki:

1. Słońce Wstaje widzie twoja twarz chcę całować ciebie mocno tak kolor szminki już czerwieni się wiem że tylko z tobą spędzę chwile te łooo

Reklama
Loading...

REF: Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też, ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie. Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie.

2. Noc za oknem nie przeszkadza nam nasze ciała wciąga taka gra jak magnesy przyciągamy się ja zdobędę ciebie ty zdobędziesz mnie łooo.

REF: Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też , ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie. Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie.

REF: Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też , ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie. Ile razy chcesz to mnie weź czekam na twą miłość i na ciebie też ile razy chcesz pragnij mnie razem będzie nam jak w pięknym śnie

Statystyki:
  • Wyświetleń na youtube.com: 6 731
  • Data dodania do youtube.com: 15-03-2016
  • Kanał: Vip-Man

Zobacz również