Home Wydarzenia II edycja Summer Amber Festival 2018

II edycja Summer Amber Festival 2018

przez Tomasz
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 1 Średnia ocena: 1]

Nadchodzi Summer Amber Festival 2018 – najgorętsza impreza tego lata, na której króluje muzyka Disco Dance i Disco Polo. Zagramy dla was w trzech nadmorskich miejscowościach:

20 i 21 lipca 2018 zapraszamy do miejscowości Jantar gdzie od rana odbywać się będą XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, organizowane w czterech kategoriach – dzieci, junior, senior oraz VIP. Zachęcamy najmłodszych do wspólnej zabawy z animatorami, którzy przyjadą do nas z największego placu zabaw w Polsce – Loopy’s World. Od godziny 17.30 startuje Festival, na scenie zobaczymy m.in.: Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Red Queen, Yugine, Diadem oraz Paulle. Następnego dnia zagrają: Margaret, Camasutra, Elixir oraz Markus P. Festiwal zakończy pokaz sztucznych ogni.

Jeżeli macie ochotę wybawić się przy muzyce Disco Polo nie może Was zabraknąć 25 lipca w Jastarni, zaczynamy od godziny 17:30 – wystąpią dla Was: The brothers, Red Queen, Freaky Boys, After Party i Dboom.

1 sierpnia zapraszamy do Krynicy Morskiej na koncert Sławomira, Yugine oraz Cristo Dance.
Świetna zabawa gwarantowana!

Nieodłącznym elementem Summer Amber Festival jest konkurs „Bursztynowa Miss Polski 2018”. Piękne kobiety z całej Polski walczą o najwyższy tytuł, a publiczność jest członkiem jury.
Na festiwal zapraszają sponsorzy: LoanMe, Asset – Szkoła Kryptowalut oraz Devil.
Wstęp jest zupełnie za darmo, nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia!
Więcej szczegółów na naszym profilu Facebook oraz na oficjalnej stronie festiwalu www.amberfestival.pl

Loading...

Zobacz również