Home Wydarzenia II edycja Summer Amber Festival 2018

II edycja Summer Amber Festival 2018

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 1 Średnia ocena: 1]

Nadchodzi Summer Amber Festival 2018 – najgorętsza impreza tego lata, na której króluje muzyka Disco Dance i Disco Polo. Zagramy dla was w trzech nadmorskich miejscowościach:

Reklama
Loading...

20 i 21 lipca 2018 zapraszamy do miejscowości Jantar gdzie od rana odbywać się będą XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, organizowane w czterech kategoriach – dzieci, junior, senior oraz VIP. Zachęcamy najmłodszych do wspólnej zabawy z animatorami, którzy przyjadą do nas z największego placu zabaw w Polsce – Loopy’s World. Od godziny 17.30 startuje Festival, na scenie zobaczymy m.in.: Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Red Queen, Yugine, Diadem oraz Paulle. Następnego dnia zagrają: Margaret, Camasutra, Elixir oraz Markus P. Festiwal zakończy pokaz sztucznych ogni.

Jeżeli macie ochotę wybawić się przy muzyce Disco Polo nie może Was zabraknąć 25 lipca w Jastarni, zaczynamy od godziny 17:30 – wystąpią dla Was: The brothers, Red Queen, Freaky Boys, After Party i Dboom.

1 sierpnia zapraszamy do Krynicy Morskiej na koncert Sławomira, Yugine oraz Cristo Dance.
Świetna zabawa gwarantowana!

Nieodłącznym elementem Summer Amber Festival jest konkurs „Bursztynowa Miss Polski 2018”. Piękne kobiety z całej Polski walczą o najwyższy tytuł, a publiczność jest członkiem jury.
Na festiwal zapraszają sponsorzy: LoanMe, Asset – Szkoła Kryptowalut oraz Devil.
Wstęp jest zupełnie za darmo, nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia!
Więcej szczegółów na naszym profilu Facebook oraz na oficjalnej stronie festiwalu www.amberfestival.pl

Zobacz również