Home Newsy Gdzie mieszka Jessika?

Gdzie mieszka Jessika?

przez Tomasz
Loading...

Jessika to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Warto też nadmienić, że jest bardzo samodzielna, odrzuciła wiele propozycji kontraktów wydawniczych i sama kształtuje swoją karierę, ponieważ wierzy, że: “jest wolna i nic ją nie ogranicza. Samemu można osiągnąć naprawdę wiele, ale potrzeba poświęcić ku temu mnóstwo pracy, zaangażowania i charyzmy.”
Nie ma co, kto obserwuje Jessikę wie, że jest to niezwykle pracowita i zaangażowana w świat disco polo. Bardzo chętnie wprowadza swoich fanów w jej rzeczywistość zarówno muzyczną jak i prywatną. Nic dziwnego, skoro w jej życiu zachodzą wyjątkowe zmiany! Przygotowuje się do swojego ślubu, a czas kwarantanny wcale nie był dla niej nudny, ponieważ przenosiła się do nowego domu!
Już wiemy, że czas przeprowadzki szczęśliwie zakończyła. Jak napisała w swoim poście:

Dzień dobry w poniedziałek ! ❤️ Pozdrawiam Was cieplutko z naszego nowego królestwa 💋 🏡 Ostatnio miałam bardzo intensywny czas 🙈 Przeprowadzka trochę potrwała, ale na szczęście pozostały już detale i dopieszczanie szczegółów 😊 Zdecydowanie przyjemniejsza część tej pracy 😊 Jest pięknie 😍 Kolejne marzenie spełnione ! ❤️❤️❤️ #jesikamusic

Reklama
Loading...

Teraz pozostało nam czekać na piękne zdjęcia z nowego domu!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/JesikaOfficial/photos/a.949872888366124/3532761060077281/?type=3&theater

Zobacz również