Home Newsy Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego!

przez Tomasz
Loading...

Dokładnie 18.05 swoje 44 urodziny świętował Radosław Liszewski wokalista zespołu Weekend.
Każdy słysząc nazwę formacji od razu ma w głowie utwór “Ja uwielbiam ją…” – przyznajcie, że czytaliście ten fragment nucąc sobie pod nosem. Ich wielki hit porywa wszystkich do tańca na każdej zabawie.
Radek to muzyczny talent od 9 roku życia zdobywał doświadczenie grając na instrumentach perkusyjnych, a jego zamiłowanie do muzyki rozpoczęło się od rocka, ponieważ w wielu licealnym założył zespół wykonujący taki rodzaj muzyki. Udało im się wspólnie występować w lokalnych klubach. Dopiero z biegiem czasu Radosław zainteresował się muzyką disco polo. Przez co w 2000 roku dołączył do nowo założonego zespołu Weekend, w którym komponuje, pisze teksty i jest głównym wokalistą. Ich popularność znacznie się zwiększyła zaledwie rok od powstania zespołu – zadebiutowali na antenie telewizji Polsat w programie Disco Polo Live i w ten sposób ich kariera potoczyła się niesamowicie. W 20006 mieli okazję wystąpić w magazynie Uwaga w odcinku kulisy sławy.
Warto też nadmienić, że Radosław Liszewski dzięki swoim wyjątkowym zdolnościom muzycznym podejmuje współpracę jako kompozytor i aranżer utworów dla innych wykonawców takich jak: Skalar, Mister Night, Ritmical i Cliver.
Oprócz zdolności muzycznych artysta sprawdził się również jako aktor np. W serialu szpital.
Ogromnie cieszymy się, że tak zdolna osoba dodaje piękna i rodności w branży disco.
Wszystkiego dobrego!

Reklama
Loading...

Zobacz również