Home Newsy M-Power zmienia kierunek muzyczny?

M-Power zmienia kierunek muzyczny?

przez Tomasz
Loading...

Zespół M-POWER składa się z dwóch twórców i miłośników muzyki. Każdy z nich jest mocno związany z tą branżą:
Marcin Lichocki znany jako Dj Koksu przed stworzeniem własnego zespołu współpracował ze znanymi gwiazdami muzyki disco polo między innymi z After Party, oprócz koncertów na terenie Polski podejmował się również działań w USA oraz innych krajach.
Drugim członkiem formacji jest Mateusz Pawłowski on muzykę disco polo ma we krwi ze względu na powiązania rodzinne, a mianowicie jest synem znanej twórczyni tekstów disco polo Katarzyny Pawłowskiej, każdy z pewnością znam taki utwór jak “Ale Ale Aleksandra”. Mateusz oprócz muzyki disco polo śpiewał również poezję i muzykę klasyczną, jednak to z muzyką disco wiąże swoją przyszłość.
Po wielu latach doświadczenia Marcin i Mateusz w 2016 roku założyli zespół M-Power, który cieszy się ogromną popularnością, a utwory „Stało się” oraz „Karuzela Zdarzeń”, jak i utwór „Tyle mam Dla Ciebie” to ich stanowcze hity.

Ostatnio panowie z zespołu podjęli się pewnego wyzwania, a jest nim: Hot 16 Challenge.
Akcja swój początek ma aż w 2014, jednak w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem wyznawanie nabrało na mocny. Hot 16 Challenge powstał jako odpowiedź na ówcześnie ogromną ilość wyzwań internetowych, akcja polegała na tym, że w ciągu 72 godzin nominowani mają stworzyć 16 wersów na dowolny temat i po wykonie nominują kolejne gwiazdy.
Aktualnie zasady są te same jednak zmienił się cel akcji, uczestniczą w niej nie tylko gwiazdy hip hopu, a wyzwanie już nie tylko dotyczy nagrywania muzyki, ale również pomocy w walce z koronawirusem, na co została otwarta zbiórka pieniędzy by wesprzeć pracowników służby zdrowia, gdzie wpłacać mogą zarówno nominowani, jak i fani.
Do akcji przyłączyły się również gwiazdy disco polo, jest to jedyna taka okazja, kiedy możecie zobaczyć Waszych ulubieńców w zupełnie nowym wydaniu!
Jak zapowiedzieli Panowie z M-Power już szykują kawałek dla nas i będzie ciekawie.
Nie możemy się doczekać!

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/photo/?fbid=2310715075904778&set=a.1656416034668022

Zobacz również