Wesele Warszawa – jak wybrać wedding plannera?

Na samym początku planowana wesela warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnego konsultanta ślubnego, który zajmie się organizacją tej wyjątkowej imprezy. Niektóre pary mają czas, aby poświęcić się temu wydarzeniu, a inne stawiają na pomoc ze strony wedding plannera. Nie mają bowiem czasu lub nie chcą samodzielnie zajmować się organizacją tak dużej imprezy. Jak jednak wybrać dobrego specjalistę od ślubów i wesel?

Gala Disco vol. 4 już za nami – relacja

Wiele tygodni przygotowywań, sztab pracujących nad projektem ludzi oraz więcej niż kilka nieprzespanych nocy. A wszystko po to, aby kolejna, czwarta edycja Gali Disco spełniła oczekiwania wszystkich przybyłych. Według nas praca nie poszła na marne! Aż osiem godzin wspólnej zabawy podczas której wystąpiło 10 artystów. Formacja Gentleman’s otworzyła Galę swoim występem o godzinie 17:00. Mimo…

Jaki stroik gitarowy wybrać?

Muzycy przykładają bardzo dużą wagę do tego by brzmienie ich instrumentu było na możliwie najlepsze. W tym celu używają przeróżnego sprzętu, takiego jak przetworniki, efekty, wzmacniacze itp., lecz nawet najlepszy jakościowo sprzęt nie zda się na wiele, jeżeli nasze struny nie będą odpowiednio nastrojone.

Travel – Tylko Ty (audio)

Travel – Tylko Ty (audio) Tekst piosenki: 1. Piękne spojrzenie tak w oczy moje O niczym innym nie marzę, nie Jest idealna pod każdym względem To w niej zakochałem się Ref: Bo w mojej głowie jesteś Ty (tylko Ty) To z Tobą mam piękne sny (piękne sny) O Tobie marzę, o Tobie śnię Bo tak naprawdę kocham…

Znany już jest godzinowy program Gali Disco

  Już tylko tydzień dzieli nas od największej imprezy Disco w regionie. Czwarta edycja Gali Disco już 27 stycznia w Hali RCS. Z roku na rok liczba uczestników Gali wzrasta, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jest to dowód na to, że muzyka disco ma rzeszę fanów i w Polsce cieszy się niegasnącą popularnością–…

Telefon i wakacje, czyli dlaczego smartfon jest lepszy niż aparat fotograficzny

Zdjęcia z wakacji to must have każdego letniego sezonu. Dlatego pakując się na wyjazd, prawie zawsze kilkukrotnie sprawdzamy czy przypadkiem nie zapomnieliśmy o aparacie… telefonicznym! Taka prawda, w dzisiejszych czasach smartfony przejęły nie tylko funkcje kalendarza, poczty elektronicznej czy biura, ale coraz częściej służą nam również jako właśnie kompaktowy przyrząd do robienia zdjęć. Okazuje się…

Magik iluzjonista

Iluzjonista to osoba, która potrafi wykonywać magiczne sztuczki z użyciem prostych, domowych przedmiotów. Dodatkowo może też zaskoczyć swoją publiczność pokazami, które zapierają dech w piersi. Jak wyglądają pokazy magików?

Prezent dla jedynej – jak ją zaskoczyć?

Pary wieloletnie zawsze mają ten sam problem – jaki prezent ofiarować swojej ukochanej osobie? Nie jest to bowiem tak proste jak się wydaje. Przykładowo przez 10 lat udanego związku, mieliśmy sporo okazji na to, aby wręczyć świetny prezent swojej dziewczynie. Lista pomysłów jednak może się z biegiem czasu wyczerpać. Ten artykuł dedykujemy wszystkim wieloletnim związkom, które wciąż się kochają, walczą o siebie i nadal chcą się kochać i zaskakiwać.

Muzyka jest taką dziedziną, o której warto dyskutować

Sztuka jest niezwykle ważną częścią życia każdego z nas, nawet jeśli sami się nią nie zajmujemy. Zadaniem sztuki jest między innymi wpływanie na ludzkie emocje. Nie jest ważne gdzie mieszkamy, czym się zajmujemy i jakie są nasze zainteresowania, sztuka będzie nas otaczać na każdym kroku. Przykładami są obrazy, filmy, muzyka, którą możemy usłyszeć w telewizji czy w sklepach i innych lokalach. Nawet idąc do dobrej restauracji możemy spotkać się z kilkoma dziedzinami sztuki, ponieważ mogą otaczać nas obrazy, w tle usłyszymy muzykę, a na talerzu spotkamy się ze sztuką kulinarną. To nie żart, ponieważ dobry kucharz również jest artystą.

Disco i ewolucja muzyki elektronicznej

Jest bardzo wiele dziedzin sztuki, zarówno tych znanych wszystkim, jak na przykład malarstwo czy fotografia, jak i tych mniej popularnych. O sztuce można mówić godzinami, ale nie można ich porównywać, ponieważ każda dziedzina sztuki różni się od siebie.