Home Artykuły Rodzina to priorytet!

Rodzina to priorytet!

przez Tomasz
Loading...

Blask jupiterów, energia bijąca od tłumu fanów, którzy tylko czekają na to aby tego wieczoru zobaczyć swojego idola i nagrodzić go zasłużonymi okrzykami radości, niesamowite pełne przygód trasy koncertowe, rzucanie się w ręce swoich fanów, czyste szaleństwo i przede wszystkim, bycie sobą na scenie, pokazanie swojego prawdziwego oblicza i podzielenie się wraz z wiernymi wielbicielami swoja pasją, czymś co nas uszczęśliwia – to jedne z najlepszych elementów wkroczenia na drogę sławy, jak możemy się dowiedzieć z opinii naszych gwiazd, są to niesamowicie uzależniające doświadczenia.
Praca naszych idoli to nie tylko sielanka i kąpanie się w oklaskach, to także bardzo duże wyzwania związane z karierą, jak i… Z życiem prywatnym.
Tygodnie spędzane w trasie, codzienne podróże, nowe miejsca, zwariowane życie w biegu, nierzadko także inwigilacja przez media i fotoreporterów oraz najtrudniejsza rzecz z jakiej muszą stawić czoła artyści – rozłąka z rodzina.
Czy kariera może zniszczyć życie rodzinne?
Owszem i niestety znamy wielu wykonawców, którzy są wręcz podręcznikowym przykładem tego, jak sława może zburzyć więzi rodzinne.
Czy da się jednak jakoś pogodzić życie rodzinne ze sławą?
To bardzo trudne jednak nie jest niemożliwe do osiągnięcia a udowadnia nam to sam Czadoman!
Autor hitów „Ruda tańczy jak szalona”, „Hey Hey Bawmy Się” czy „Kochane Panie” odgrywa nie tylko sceniczną rolę szalonego, zawadiackiego i pełnego charyzmy bohatera w żółtej pelerynie, piosenkarz już od kilku lat wciela się w swoja najważniejszą życiową rolę- rolę ojca dwóch wspaniałych pociech!
Artysta mimo swojego bardzo napiętego terminarza koncertowego dba o swoja rodzinę, piosenkarz docenia wsparcie z ich strony, dlatego też stara się poświęcać im jak największą część swojego wolnego czasu.
Wykonawca w ostatnim czasie pochwalił się na portalu Facebook, uroczymi zdjęciami z wakacji,

https://www.facebook.com/CZADOMAN/photos/a.575683579209155/1710631692380999/?type=3
„Drugi dzień urlopu
Jeszcze jutrzejszy, a od piątku widzimy się Kochani na scenach…
Pozdrawiam”

Reklama
Loading...

Paweł Dudek spędza wakacje w Grecji, gdzie chociaż na chwilę może odetchnąć od szaleńczego tempa swojej kariery i nacieszyć się obecnością swojej rodziny.
Gwieździe życzymy jak największej ilości chwil spędzonych z rodziną, kto wie, może kiedyś pojadą w trasę całą rodziną.

Zobacz również