Home Artykuły Letnie hity disco polo, które musi znać każdy z nas!

Letnie hity disco polo, które musi znać każdy z nas!

przez Tomasz
Loading...

Lato i wakacje to czas gorących imprez. To właśnie w lipcu i sierpniu najczęściej balujemy do białego rana na domówkach, grillach oraz imprezach plenerowych. Dobra impreza nie może jednak odbyć się bez odpowiedniej muzyki!

Poniżej nasza subiektywna lista najbardziej gorących hitów, które nie nudzą nam się od wielu lat!

Największy, a zarazem pierwszy hit Miłego Pana nigdy się nam nie znudzi. Podczas letniej zabawy każda dziewczyna i kobieta na pewno chce się czuć niczym Królowa. Nic trudnego!

Piosenka ta znana jest również jako „Lody Bambino”. Nasi trochę starsi Czytelnicy na pewno pamiętają ich smak. Dzięki tej piosence wspomnienia z wakacji w gorącym Kołobrzegu wrócą w kilka chwil!

Która z nas nie chciałaby tańczyć z tym jedynym do samego rana? Razem z „Tańczę z nim do rana” jest to możliwe! Drogie Panie, spróbujcie!

Reklama
Loading...

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Króla Disco Polo Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Spadające gwiazdy będziemy mogli oglądać w drugiej połowie sierpnia, ale już dzisiaj mamy szansę zatańczyć do „spadającej gwiazdy spełniającej sny”!

Gorąca atmosfera sprzyja zbliżeniom. W te wakacje dajmy porwać się szaleństwu i zbliżmy nasze ciała do siebie!

Basen, leżak i chłodny drink- taki jest plan większości z nas. Na planie teledysku do piosenki „Miód malina” takiej zabawy nie brakowało!

Do tego hitu bawiły się całe rzesze Polaków podczas letnich imprez 2001 roku. Tak! Ten hit w tym roku stał się pełnoletni!

Zobacz również