Home Artykuły Radio disco polo – internetowe stacje cz. 1

Radio disco polo – internetowe stacje cz. 1

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 4 Średnia ocena: 2.8]

Radio disco polo online – to temat, którym chciałem się dzisiaj zająć. W internecie można znaleźć mnóstwo stron, które grają tę muzykę. Poniżej lista wybranych przeze mnie stron.

open-fm1. Open FM to internetowa platforma radiowa słuchana każdego miesiąca przez ponad 2 miliony użytkowników. Serwis oferuje blisko 100 kanałów muzycznych, których można słuchać przez stronę www, komunikator GG oraz aplikacje mobilne. Od rocka po muzykę klasyczną, od Linkin Park po Eminema, od jazzu po dubstep – na Open FM każdy fan muzyki powinien znaleźć coś dla siebie.

Producentem Open FM jest GG Network, wydawca komunikatora GG, którego użytkownicy mają dostęp do platformy radiowej bezpośrednio w komunikatorze.

W serwisie dostępne cztery kanały związane z disco polo:
Disco Polo
Top 20 Disco Polo
Disco Polo Classic
Disco Polo Freszzz

(źródło: biuroprasowe.gg.pl, open.fm)

RMFon2. RMFon.pl to platforma muzyczna, prezentująca kilkadziesiąt stacji radiowych online, dedykowanych różnym gatunkom, dekadom i artystom oraz radia RMF FM, RMF Maxxx i RMF Classic. Ponadto RMFon to muzyczne newsy, biografie, dyskografie, galerie, kalendarium, filmy wideo i konkursy.

Wśród wielu kanałów jakie są dostępne na tej stronie, Was najbardziej zainteresuje ta stacja:

Reklama
Loading...

RMF Polskie disco

(źródło: RMFon.pl)

Tuba.FM3. Tuba.FM to pierwszy polski serwis muzyczny, który dopasuje muzykę do Twojego gustu. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę ulubionego gatunku lub wykonawcy, a Tuba na tej podstawie podpowie radio na każdą okazję. Z Tuby możesz korzystać na www.tuba.FM oraz w naszych aplikacjach mobilnych i telewizyjnych – całkowicie za darmo.

Oto linki do trzech kanałów związanych z disco polo:
Disco Polo
Radio Disco Polo Nowości
Klasyka Disco Polo

(źródło: fm.tuba.pl)

A Wy z jakich stron korzystacie? Znacie jakieś ciekawe radia online? Jakie jest Wasze ulubione radio disco polo?

(zdjęcie pochodzi ze strony: kelsey-jenney.com)

Zobacz również