Home Newsy Cała Polska o tym mówi

Cała Polska o tym mówi

przez Tomasz

Od pewnego czasu media społecznościowe owładnęła informacja, że na Podlasiu planowana jest klasa o profilu disco polo. O planach utworzenia discopolowej klasy, dokładniej w Liceum Ogólnokształcącym w Michałowie, poinformował burmistrz Marek Nazarko. Od września tego roku młodzież może zapisać się i rozwijać swoje umiejętności estradowe.
Celem takiego profilu jest stworzenie nowego miejsca umożliwiającego rozwijanie pasji i zamiłowań oraz oczywiście zdobycia odpowiedniego wykształcenia i zdania matury – pomysł ten daje szansę wielu młodym, którzy nie wiedzą nawet jak zacząć.
Fakt stworzenia profilu disco polo stał się tematem drwin wśród wielu, znaleźli się jednak Ci, którzy uważają ten pomysł za realny i dobry dla młodzieży. Wśród nich jest również sam Minister Edukacji: “Być może to chwyci. Chyba nie ma w tym nic złego, jeśli młodzi, którzy chcą występować na estradzie, byli do tego także profesjonalnie przygotowywani”
Uczeń takiej klasy będzie miał możliwość współpracy z firmą Green Star, która jest legendarną wytwórnią wydającą utwory gwiazd takich jak: Boys, Milano, czy Akcent. Taka okazja nie zdarza się codziennie.
Jak myślicie będzie dużo chętnych?

Zobacz również