Home Newsy Co nowego u naszych gwiazd?

Co nowego u naszych gwiazd?

przez Tomasz
Loading...

Ostatnie dni pełne były nie tylko zadumy, ale również pracy i odpoczynku. Część gwiazd zdecydowała się na krótki wyjazd, podczas gdy inne raczyły fanów swoimi największymi kawałkami.

Kilka miłych chwil z rodziną spędziła gwiazda znana z takich kawałków jak „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana”. Wiecie o kim mowa? Tak, to właśnie Czadoman zabrał rodzinę na kilkudniowe wakacje. Czadoman ostatnie dni października spędził na greckiej wyspie Zakynthos, która zachwyciła nie tylko jego, ale również jego pociechy. Rodzinka zdecydowała się na rejs łódką wokół wyspy, co spotkało się z aprobatą ze strony córek piosenkarza.

Reklama
Loading...

Mniej odpoczynku w tym czasie zaliczyła formacja Piękni i Młodzi. Ostatnie dni były dla nich pracowite, o czym przekonać można się na fanpage’u ugrupowania. Październik Piękni i Młodzi zakończyli koncertami w Irlandii. Zgromadzona tam Polonia miała możliwość spotkać się z nim w Dublinie i Belfaście. Początek listopada Piękni również spędzą poza granicami naszego kraju. Już 3 listopada zagrają dla niemieckiej Polonii w mieście portowym Hamburg.

Zobacz również