Home Newsy Co robi zespół Boys w USA?

Co robi zespół Boys w USA?

przez Tomasz

Zespół Boys siłą rzeczy każdy zna. Ich kawałki są dosłownie wszędzie, usłyszycie je na weselach, imprezach, wystąpieniach plenerowych czy koncertach, przechodząc ulicą z pewnością trafi się ktoś, kto akurat słucha ich muzyki.
Boys swą karierę rozpoczęli w latach 90., więc łatwo można policzyć, że jest to już prawie 30 lat ich działalności. Mimo wielu zmian, formacja wciąż trzyma się świetnie, a ich utwory znane są nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jak sami twierdzą o ich początkach: “Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: „gramy dla ludzi…“
Miliony pomysłów na kreację muzycznego „ja“, starali się systematycznie prezentować, a tym samym doskonalić na każdej – bez wyjątku – imprezie plenerowej, dyskotekowej czy kulturalnej.”
I w ten sposób Panowie trafili, aż do USA, gdzie nie dość, że koncertują, to bawią się świetnie. Ostatnio na profilu Marcina Millera możemy zobaczyć wiele zdjęć i filmików z ich pobytu tam – udało im się nawet napędzić niezłego stracha swoim fanom informując, że spotkało ich trzęsienie ziemi i zaraz po tym dostają mnóstwo ostrzeżeń o nadchodzącym tsunami. Całe szczęście było to tylko niewinny żart, a może wcale nie było to tak niewinne jak się zdaje, skoro wielu fanów bardzo bało się o losy swoich idolów?
Teraz Panowie odpoczywają i bawią się w najlepsze, przenosząc się co raz w nowe miejsce.
Tylko pozazdrościć im takiej wyprawy!

Zobacz również