Home Newsy Co z wokalem Radosława Kudeckiego?

Co z wokalem Radosława Kudeckiego?

przez Tomasz
Loading...

Radek to jedna z popularniejszych gwiazd disco polo i założyciel oraz wokalista zespołu Bayera. Wywodzi się z okolic Ełku i tam rozwijał swoje umiejętności wokalne. Jak zapewne wiecie, Radek bardzo ceni sobie prywatność, dlatego nie znajdziecie za wiele informacji na jego temat w sieci, jak sam twierdzi: “Mówię tylko to, co powinienem powiedzieć. Jak tylko mogę, staram się spędzać czas z fanami, zazwyczaj po koncertach, rozdając autografy, pozując do wspólnych fotek. Jednak moje życie osobiste, moja prywatność, to już strefa zagrożona. Oby tak pozostało i oby moi fani pozwolili mi tą prywatnością się cieszyć.” Dlatego na Fanpage’u formacji Bayera znajdziecie wiele zdjęć i postów dotyczących samego zespołu, ostatnimi czasy ze względu na kwarantannę wokalista częściej wstawia zdjęcia z własnego domu, jednak nie zdradza prywatnych szczegółów.
Ostatnio w jednym z postów gwiazda disco polo oświadczył, że jego “wokal trochę brzmi głucho”, a powodem tego wszystkiego jest obowiązek noszenia maski!
Nic dziwnego, dość trudno jest śpiewać, gdy materiał zasłania usta, jednak Radek nie poddaje się i jak właśnie poinformował szykuje dla nas nowy utwór!

🥁Epidemia nadal trwa 😷 – to zła wiadomość 😕 Ale mam tez dobrą! 🔥 Kończymy z @mikewproducer produkcję nowego utworu 🎵😁 będzie Bayerowo, będzie tanecznie 🎹😊 my się nie możemy doczekać a Wy?

Reklama
Loading...

Czekamy z niecierpliwością!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/BayeraMusic/photos/rpp.587688427946751/2805268666188705/?type=3&theater

Zobacz również