Home Newsy Czadoman jak zwykle wymiata!

Czadoman jak zwykle wymiata!

przez Tomasz
Loading...

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to produkcja znana prawie każdemu Polakowi. Przygotowania do odcinka to wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej charakteryzacji, po to, aby jak najwierniej odtworzyć gwiazdę muzyki współczesnej jak i minionych lat. Podczas finałowego wykonania w pełniej stylizacji uczestnicy prezentują się na scenie w otoczeniu scenografii, tancerzy, widowni oraz jury. Każdy występ w tym programie to prawdziwe show, które porywa do tańca, powoduje łzy wzruszenia czy chwilę wspomnień. Z odcinka na odcinek uczestnicy losują to nowe postaci z branży muzycznej, czekają ich nowe próby, przygotowania, które kończą się występem przed kamerami i co tydzień ktoś z nich ma szansę wygrać czek o wartości 10 000 złotych, który przekazuje wybrany cel charytatywny.
Tak popularne i niesamowite show musiało przerwać swoją edycję ze względu na panującego koronawirusa, wytwórnia, aby podtrzymać ilość widzów i nie pozwolić im zapomnieć o sobie zorganizowała akcję #TwojaTwarzChallenge, gdzie gwiazdy na swój domowy sposób nagrywają występ zgodnie z zasadami programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Jednym z uczestników 13, przerwanej edycji był popularny gwiazdor disco polo Czadoman. Nagrał on film, gdzie prezentuje utwór “Bałkanica” i podczas występu dołączyły do niego córki.

Dziś sobota więc BĘDZIE ZABAWA! :D Będzie się działo z Czadoman w #TwojaTwarzChallenge 🔥Ucharakteryzujcie się w miarę możliwości💥 Przygotujcie choreografię, nagrajcie filmik i wyślijcie go na naszego Messengera :) Bądźcie jak Czadoman i weźcie udział w #TwojaTwarzChallenge 😀Czekamy na wasze filmiki i wspólnie wspierajmy zbiórkę pieniędzy Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci w walce z COVID-19

– taki wpis pojawił się na Fanpagu programu.
Zachwyt fanów występem był ogromny, a szczególnie momentem, gdy młodsza z córek wskakuje na scenę i odgrywa solówkę na trąbce.
Świetny sposób na oderwanie się od fotela i spędzenia chwili w rytm występu.

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo/videos/223330942342333/?v=223330942342333

Zobacz również