Home Newsy Czadoman w 13. Edycji Twoja Twarz brzmi znajomo!

Czadoman w 13. Edycji Twoja Twarz brzmi znajomo!

przez Tomasz

To już potwierdzone, Czadoman znajdzie się w składzie 13. Edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Paweł Dudek wokalista występujący pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Jego pseudonim nawiązuje do super bohaterów takich jak: Superman czy Spiderman. Nic dziwnego, doświadczenie jakie posiada w muzyce rozrywkowej takiej jak disco i szaleństwo jakie wyprwia podczas swoich koncertów, to prawdziwy czad na scenie.
Z pewnością każdy dobrze pamięta hity “Ruda tańczy jak szalona” czy “Chodź na kolana”, które wprowadziły rewolucję w polskiej muzyce tanecznej.
Paweł Dudek zdobył już doświadczenie w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie próbował swoich sił na parkiecie. Tym razem pokaże nam się w odsłonie, która najbardziej lubimy, jednak nie jest to takie proste jak się wydaje.
Zadaniem Czadomana, jak i innych uczestników będzie jak najwierniejsze odwzorowanie wokalnie, ruchowo i wizualnie wylosowanego artystę muzyki polskiej oraz zagranicznej. W każdym odcinku uczestnicy będą oceniani przez jurorów, najlepszy występ każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 000 złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.
Premiera 13. Edycji odbędzie się na wiosnę 2020 roku, kto nie może już się doczekać?

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo/photos/a.396527910483558/1795490763920592/?type=3&theater

Zobacz również