Home Newsy Czadoman w 13. Edycji Twoja Twarz brzmi znajomo!

Czadoman w 13. Edycji Twoja Twarz brzmi znajomo!

przez Tomasz
Loading...

To już potwierdzone, Czadoman znajdzie się w składzie 13. Edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Paweł Dudek wokalista występujący pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Jego pseudonim nawiązuje do super bohaterów takich jak: Superman czy Spiderman. Nic dziwnego, doświadczenie jakie posiada w muzyce rozrywkowej takiej jak disco i szaleństwo jakie wyprwia podczas swoich koncertów, to prawdziwy czad na scenie.
Z pewnością każdy dobrze pamięta hity “Ruda tańczy jak szalona” czy “Chodź na kolana”, które wprowadziły rewolucję w polskiej muzyce tanecznej.
Paweł Dudek zdobył już doświadczenie w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie próbował swoich sił na parkiecie. Tym razem pokaże nam się w odsłonie, która najbardziej lubimy, jednak nie jest to takie proste jak się wydaje.
Zadaniem Czadomana, jak i innych uczestników będzie jak najwierniejsze odwzorowanie wokalnie, ruchowo i wizualnie wylosowanego artystę muzyki polskiej oraz zagranicznej. W każdym odcinku uczestnicy będą oceniani przez jurorów, najlepszy występ każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 000 złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.
Premiera 13. Edycji odbędzie się na wiosnę 2020 roku, kto nie może już się doczekać?

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo/photos/a.396527910483558/1795490763920592/?type=3&theater

Zobacz również