Home Newsy Członek zespołu SE7EN miał wypadek?

Członek zespołu SE7EN miał wypadek?

przez Tomasz
Loading...

Se7en to pierwszy od wielu lat boys band istniejący na polskim rynku muzycznym. Swą twórczością odwołują się do muzyki pop, funk, disco, dance, electro-pop, dupstep, house zagranicznych boysband’ów, bardzo często są to covery najlepszych kawałków takich zespołów jak: Backstreet Boys, NKOTB, N’Sync, gdzie Panowie z Se7en na swój sposób przekładane na język polski.
Wchodząc na ich stronę możecie zobaczyć bardzo przemyślaną strategię wizerunkową, gdzie opowiadają o swojej nazwie, stylizacjach czy nawet choreografii.
Odnosząc się do wspomnianej choreografii, jak to na boys band przystało ich układy taneczne serwują publiczności pełną radość z bycia integralną częścią koncertu, a aby tak się stało, każdy z band’u posiada doświadczenie zarówno w sferze muzycznej, jak i tanecznej.
Kacper Klepacz o pseudonimie Młody to najmłodszy członek zespołu, którego pasą jest taniec towarzyski – możecie zobaczyć to na jego profilu na Facebooku.
To na niego spadło to nieszczęście, które uniemożliwiło uczestnictwo w wystąpieniach zespołu przez najbliższe tygodnie. Jak napisali na Fanpagu:

Z cyklu: ogłoszenia parafialne!
Dla wszystkich, którzy chcieli zobaczyć się z naszym Swayze w Opolu mamy przykrą wiadomość: z powodu niefortunnego wypadku i nierówności płyt chodnikowych na naszych pięknych ulicach, Młody został posiadaczem bielutkiego gipsu… Co skutecznie dyskwalifikuje go z występów, treningów i lekcji tańca na minimum 2 tygodnie! 😭
Nie zobaczycie go niestety w Opolu!
Niemniej, po czasie regeneracji wróci ze zdwojoną energią

Reklama
Loading...

Całe szczęście to nic poważnego, życzymy Kacprowi szybkiego powrotu na scenę!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/se7enboyzband/photos/a.818496498520386/1075833622786671/?type=3&theater

Zobacz również