Home Newsy Czy Czadoman nie wystąpi już więcej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Czy Czadoman nie wystąpi już więcej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Niedawno ogłosiliśmy, że jedna z gwiazd muzyki disco wystąpi w programie telewizyjnym Polsatu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Paweł Dudek o pseudonimie Czadoman ewidentnie dał czadu występując na deskach sceny studia nagraniowego do odcinków programu.
Postać Czadomana z pewnością jest wszystkim znana z jego ogromnych hitów jak “Ruda tańczy jak szalona” czy “Dziewczyna z instagrama”, dzięki swoim sukcesom muzycznym, jego Fanpage obserwuje ponad 150 tysięcy osób. Fani bacznie śledzą dokonania artysty w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie Paweł wcielił się w takie postaci jak: Grzegorz Małkowski czy Adam “Asan” Asnov. Nie ukrywał też swojej ogromnej radości, że bierze w tym wszystkim udział, jak sam stwierdził:

– Jest świetna atmosfera, fajna ekipa produkcyjna. Świetni ludzie: od produkcji po uczestników.

Jak więc się to stało, że nie będzie on występował teraz w programie?
Na stronie Polsatu pojawił się komunikat, gdzie twórcy powiadomili wszystkich widzów, że całe szczęście, to nie koniec, a jedynie przełożone zostały nagrania na jesień. Jak piszą:

Reklama
Loading...

O przerwaniu nagrań kolejnych odcinków zadecydowały względy bezpieczeństwa. Oficjalna informacja pojawiła się w sobotę 14 marca po emisji drugiego odcinka 13. edycji show i związana jest z epidemią koronawirusa. Fanom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” życzymy dużo zdrowia! Do zobaczenia jesienią.

Uf! Taka informacja z pewnością ucieszyła fanów, którzy martwią się o bezpieczeństwo i zdrowie swojego idola. Tak więc czekamy do jesieni na kolejne czaderskie występy!

Zobacz również