Home Newsy D-Bomb koncertuje mimo zakazowi?

D-Bomb koncertuje mimo zakazowi?

przez Tomasz
Loading...

Ostatnie nasze wpisy dotyczące Bartka Padyasaka opowiadają o tym jak wokalista zespołu D-Bomb buntuje się przeciw ograniczeniom związanym z pandemią koronawirusa oraz jak sobie radzi w dość niekonwencjonalny sposób z przymusem przebywania w domu. Teraz możemy stwierdzić, że gwiazdor przeszedł samego siebie!
Od pewnego czasu szykował się do koncertu podczas różnych spotkań i prób, o czym chwalił się na swoim Fanpage’u. A o co dokładnie chodziło?
Wokalista wraz z innymi gwiazdami muzyki disco wziąć udział w koncercie charytatywnym na rzecz lekarzy walczących o nasze zdrowie.

Mordule, już 2 maja o godz. 20:00 zapraszam na wspaniały koncert „Disco dla bohaterów”. Zbieramy pieniądze na zakup środków ochrony dla Służby Zdrowia. Dołączcie do nas za pośrednictwem https://live.discoshow.pl i bawcie się wyśmienicie. @sylwek_powerplay @ketchup.powerplay @lobuzagram @madzia_pim @freakyboysofficial @matthew_freaky @camilion_dj @boryslbd #koncertdlabohaterów #koronawirus #show #livestream #bedziedobrze #disco #team #transmisjanażywo #ppv

Reklama
Loading...

Wspaniały gest warty pochwały! To świetnie, że mimo trudności wciąż sobie pomagamy.

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/dbombofficial/photos/a.372509949472525/3015518711838289/?type=3&theater

Zobacz również