Home Newsy D-Bomb nie boi się Koronawirusa?

D-Bomb nie boi się Koronawirusa?

przez Tomasz
Loading...

Podczas pandemii Koronawirusa wiele gwiazd disco polo podjęło się zaleceń dotyczących kwarantanny. Przebywają w domu, wychodzą jedynie w razie konieczności, przestrzegają zasad bezpieczeństwa i higieny. Większość z nich po tak długim czasie przechodzi gorsze chwilę, co możemy zobaczyć w formie długich wpisów na Facebook’u czy Instagram’ie. Mimo wszystko każdy radzi sobie jak może, nagrywając wideo, tworząc transmisje live, wspólnie bawiąc się z fanami czy organizując challeng’e. Wśród tych wszystkich znalazł się ktoś, kto nie boi się wirusa i znajduje wiele sposobów jak rozweselić swoich fanów.
Bartosz Padyasek, bo o nim mowa, z zespołu D-bomb działa w branży disco już od ponad 20 lat (dokładnie 24 lata), nic więc dziwnego, że przez tyle lat swojej aktywności muzycznej, jak i wizerunkowej zebrał szerokie grono fanów, z którymi dzieli się nie tylko swoją muzyką, ale też życiem codziennym. Bartek to z pewnością ten pozytywnie zakręcony muzycznie i życiowo. Na Fanpag’u zespołu D-bomb właściwie codziennie możemy odnaleźć nowe zdjęcie z ciekawym wpisem. W czasie koronawirusa Bartosz podjął się podróży za granicę do Stanów Zjednoczonych, gdzie spokojnie i miło spędził czas, po powrocie musiał zmierzyć się z kwarantanną, jednak to w żaden sposób nie wpłynęło na niego negatywnie. Wręcz przeciwnie!
Wokalista podjął się nagrywania live’ów, gdzie prezentował np. Sposób na wirusa – pijąc alkohol i zagryzając cebulą. Takie działania niesamowicie rozbawiły odbiorców, dzięki czemu z każdym live’m przybywało ich coraz więcej.
Na tym nie koniec! W Wielką sobotę, gdy tradycyjnie wszyscy katolicy święcą koszyczki wielkanocne w kościele, tym razem wszyscy powinni pozostać w domach. Właściwie wszyscy się do tego dostosowali….tylko nie Bartosz!
Jak opublikował w swoim poście:

Ze mnie barana nie zrobią. Jak co roku poświęcę swój koszyczek i jajeczka o 13:00. 🐥🐣🐥. WESOŁEGO ALLELUJA Mordule. @ Piastów

Reklama
Loading...

Oprócz postu na jego profilu można było obejrzeć transmisję z misji poświęcenia jajek, która zakończyła się sukcesem!
Wielu fanów pochwala zachowanie ich idola, które rozbawia i jest dość ryzykowne. Jednak czy to dobry przykład do naśladowania wobec pandemii wirusa?

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/dbombofficial/photos/pcb.2976478495742311/2976478359075658/?type=3&theater

Zobacz również