Home Newsy Disco polo przejmuje Polsat!

Disco polo przejmuje Polsat!

przez Tomasz
Loading...

Już niedługo, bo w sobotę 14 marca będziecie mogli obejrzeć nowy program “Disco polo – 25 lat później”. Powstał we współpracy Telewizji Polsat z Polo TV, w jakim celu? Goście, którzy pojawią się w programie opowiedzą o tym jak wyglądała kariera w branży disco w latach 90. i jak zmieniał się rynek przez ostatnie lata. Pojawią się gwiazdy, których piosenki są puszczane do dziś i nie jeden zna ich zespół, ale również ci, których kariera zakończyła się mimo ogromnej popularności w tamtych latach.
Ciekawe?
Co więcej jednym z prowadzących będzie gwiazda lubiąca wzbudzać emocje wśród swoich fanów i nie tylko – Marcin Miller lider zespołu Boys.
Pierwsza edycja programu liczy sobie trzynaście odcinków, w których oprócz głównego motywu wywiadów z wokalistami lat 90. pojawią się reportaże z wydarzeń muzycznych oraz najnowsze klipy disco polo.
Na profilu Marcina Millera możecie obejrzeć foto relację z przygotowań do programu, gdzie znajdują się również jego współprowadzący: Edyta Folwarska z Polo TV i Marcin Kotyński z Disco Polo Music.
Jesteście ciekawi jak wyglądał rynek disco polo w latach 90.? Przekonajcie się już 14 marca!

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/B8teBfMgUA2/

Zobacz również