Home Newsy Drastyczna zmiana wizerunku Casandry?

Drastyczna zmiana wizerunku Casandry?

przez Tomasz
Loading...

Pod pseudonimem artystycznym Casandra kryje się założycielka i wokalistka zespołu Elwira Matysiak. Oprócz niej w skład formacji wchodzą trzy tancerki: Karolina, Nina i Julia.
Casandra swoją karierę muzyczną rozpoczęła od najmłodszych lat, występowała w scholi kościelnej, a w wieku 16 lat zaangażowała się w działania zespołu wokalnego “Chwilka” z Białej Podlaskiej. Dzięki doświadczeniu kolejne kroki podjęła już w zespole muzycznym, który występował na weselach oraz imprezach okolicznościowych, aby w 2011 założyć swój własny zespół.
Od tamtej pory zespół na kocie posiada takie hity jak: “Zadzwoń do mnie”, “Diablica”, “Wszyscy razem”, “Nie ma brzydkich Pań”, “Nieskromne”, “Piątek”. Co doprowadziło do ponad 7 milionów odsłon jej hitów na YouTub’ie.
Na co dzień Elwira prezentowała się jako piękna, zgrabna i zawsze uśmiechnięta blondynka, jednak ostatnia jej przemiana zszokowała jej fanów!
Bardzo odważna fryzura i stylizacja, a wszystko w kolorze różowym. W jakim celu to wszystko?
Wokalista wyjaśnia w swoim ostatnim wpisie na Facebooku:

RÓŻ! 🤩 To kolor tylko dla małych dziewczynek? Czy to nie ma znaczenia? Jakie jest Wasze zdanie? 😉 Ja osobiście uwielbiam róż i to chyba w każdym odcieniu ❤️🤗 Taka stylizacja przewinie się w moim najnowszym klipie „Ufaj i kochaj” ✨📽️🎬
PREMIERA na YouTube już 28 kwietnia – wtorek o godz. 18:00 💣💥

Reklama
Loading...

To już jutro! Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również