Home Newsy Elwira Mejk na feriach

Elwira Mejk na feriach

przez Tomasz

Jedna z najzgrabniejszych gwiazd disco polo właśnie rozpoczęła ferie. Wszyscy, którzy obserwują profile w social mediach wokalistki zespołu Mejk z pewnością wiedzą jak bardzo aktywną społecznie (a przede wszystkim sportowo) osobą jest Elwira.
Nic dziwnego więc, że za cel zimowej podróży wybrała góry i stoki narciarskie, a opis pod najnowszym wpisem na Instagramie jasno sugeruje, że bawi się świetnie: “Zaczęliśmy ferie 🌦⛄️🎿⛷ Jest słonecznie, śnieżnie i wysoko. Pijemy bombardino i jemy dużo włoskich specjałów. Kolację, która składa się z przystawek w formie bufetu, dalej dwóch dań i deseru, podają tu bardzo późno, bo od 19.30 do 21.00. Do pokoju wracamy kwadratowi 😂 i od razu idziemy spać 😀 O Mamma mia jak to niezdrowo 🤭 Eeeeeee….., przeżyjemy 😉✌️” – tylko pozazdrościć widoków i górskich przygód.
Jeżeli poszukujecie inspiracji, to obowiązkowo zajrzyjcie na jej profil, Elwira to kobieta rakieta! Od 4 roku życia występuje na scenie, a śpiew to jej największa pasja. Od zawsze związana z występami muzycznymi, a nawet teatralnymi, ponieważ ukończyła studia licencjackie o profilu trenera kulturalno-oświatowego, specjalności choreografa ludowego – robi wrażenie, prawda? Jej dalsza kariera związana była przede wszystkim z telewizją, jest oczywiście również założycielką znanego i lubianego zespołu Mejk, istniejącego w branży disco już ponad 20 lat.
Życzymy Elwirze udanego urlopu!

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/B71fdGRBGZK/

Zobacz również