Home Newsy Elwira Mejk porzuca disco polo i zostaje trenerką?

Elwira Mejk porzuca disco polo i zostaje trenerką?

przez Tomasz
Loading...

Elwira Mejk to wokalistka zespołu muzyki disco Mejk, istniejącego już od dwudziestu czterech lat, nie daje się kwarantannie!
Jako że jest wokalistką, oczywistym jest, że jej pasja to śpiew – występowała w szkołach, oazie, festiwalach czy wieczorkach. Oprócz studiów związanych z muzyką podejmowała się również pracy dotyczącej zajęć umuzykalniających.
Ze względu na przymusowe przebywanie w domu Elwira nie może być tak aktywna, jak widzieliśmy dotąd w jej mediach społecznościowych – podróże, spotkania, imprezy, wywiady – tak jeszcze niedawno wyglądało jej życie. Nic dziwnego, że trudno jest przestawić się na powolne życie w czterech ścianach, aby radzić sobie z tą monotonią stanowczo trzeba być kreatywnym. Tak też możemy określić wokalistę zespołu Mejk, która szybko przeszła do działania!
Jej fantastyczna figura to efekt wieloletniego stażu jako instruktorka fitness, swą ogromną wiedzę w zakresie aktywności fizycznej przekazuje teraz prowadząc “Domowy areobik”!
Jak to wygląda? Raz na jakiś czas Elwira prowadzi transmisje na żywo, podczas których prezentuje różnego rodzaju ćwiczenia i trenuje wraz ze swoimi fanami.
Świetna sprawa na rozruszanie kości!

Reklama
Loading...

https://www.facebook.com/elwira.mejk

Zobacz również