Home Newsy Etna przechodzi kryzys?

Etna przechodzi kryzys?

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Niezwykle popularna wokalista disco polo jest bardzo aktywną działaczką w mediach społecznościowych, dzięki temu jej fani mogą odczuć jakby uczestniczyli w jej życiu.
Joanna Kaczanowska w jednym ze swoim wcześniejszych wpisów objaśniła, że poddaje się dobrowolnej kwarantannie, ogranicza wyjścia na zewnątrz do niezbędnego minimum, nie chodzi do sklepów, nie spotyka się z ludźmi, a przede wszystkim nie koncertuje. Ostatni wpis wokalistki bardzo zmartwił fanów, jak napisała:

Kiedy będziemy mogli wrócić do normalności??? Podać sobie rękę? Spotkać się? Pracować normalnie? Brakuje mi tego bardzo! Bardzo brakuje mi koncertów i kontaktu z publicznością 😑Jeszcze trochę posiedzę w domu, to w takie ciuchy koncertowe nie zmieszczę się 🙈🤣
U nas 16 dzień dobrowolna #kwarantanna 🤗 nie wychodzimy nawet na zakupy. Jedynie krótki spacer, unikając ludzi. Z siostrą, czy córką rozmawiam z odległości 5 m na podwórku… to jakiś koszmar🤨 dbajcie o siebie i o innych! #zostanmywdomu dla nas samych, dla pracowników służby zdrowia, dla służb porządkowych. Dziś nie trzeba nawet kiwnąć palcem, by pomóc innym #zostajewdomu #zostajęwdomu

Reklama
Loading...

Poruszający post wywołał falę komentarzy, w których otrzymała wiele słów wsparcia. Z tym problemem zmaga się każdy i wszyscy mamy świadomość, jak trudna może być izolacja na dłuższą metę, grunt to się wspierać i robić wszystko, bo nie dołować się za bardzo!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/EtnaDISCOPOLO/photos/a.930979253650325/2876967812384783/?type=3&theater

Zobacz również