Home Newsy Etna szaleje w domu!

Etna szaleje w domu!

przez Tomasz
Loading...

Ulubiona gwiazda disco polo Etna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych nawet w czasie obowiązku przebywania w domu i wychodzenia jedynie pod warunkiem pierwszej potrzeby.
Etna czyli Joanna Kaczanowska od zawsze zachwycała nas pięknymi zdjęciami z podróży, koncertów i innych wydarzeń, oczywiście oprócz pięknego tła sama wokalistka o pięknej sylwetce jest zawsze perfekcyjna na każdym zdjęciu.
Od pewnego czasu Etna gości nas w swoim domu, gdzie opowiada o swojej codzienności i jak próbuje sobie radzić z przebywaniem tylko w czterech ścianach. A radzi sobie niesamowicie!
Na jej profilu możecie znaleźć filmik, jak wokalistka składa życzenia stając na głowie czy bierze udział w #pillowchallenge, gdzie nawet za poduszką widać jej niesamowitą talię. Pillowchalenge to akcja, która obiegła cały świat, osoby biorące w niej udział stroją się tylko w poduszkę, oczywiście, aby trzymała się ciała mocowana jest za pomocą paska.
Jak Joanna napisała na swoim rpofilu:

Ładne te moje poduszki 🤣🤣🤣 gotowa jestem na ściankę 🤩 dobrze, że nikt z tyłu zdjęcia nie zrobił 😜 przesyłajcie mi swoje #pillowchallenge 🤩 najlepsze opublikuję na story 👍
A jak Wam odwala podczas #kwarantanna ? 🤣

Musimy przyznać, że nawet przystrojona tylko w poduszkę wygląda zjawiskowo.
Ale to nie koniec szalonych pomysłów! Domowa melancholia z pewnością nie dopadła wokalistkę, która rozpoczęła nagrywanie kulinarnych wideo:

Reklama
Loading...

Gotuj z Etną! #zostanwdomu 😘 na moim vlogu jest już przepis na świETNY omlet z pieczarkami i serem 🤗 często pytacie mnie o przepis na tę pyszność 👏 przesyłajcie zdjęcia swoich arcydzieł kulinarnych, a najfajniejsze opublikuję na story 🤗

Kto ma ochotę na omlety?

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/B_R8HI9pMd7/

Zobacz również