Home Newsy Gdzie są prawdziwi Piękni i Młodzi?

Gdzie są prawdziwi Piękni i Młodzi?

przez Tomasz
Loading...

W 2012 w Łomży małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni założyli własny zespół, do którego zaprosili Daniela Wilczewskiego. Z początku ich działalność opierała się na imprezach weselnych, zaś momentem przełomowym w ich działalności była publikacja teledysku do piosenki “Niewiara”, który od czasu premiery sięgnął już ponad 48 milionów wyświetleń. Od tamtej pory formacja pięła się ku ogromnej popularności w branży disco polo, czego efektem jest kilkaset obserwujących ich fanpag’a Piękni i Młodzi.
Początek roku 2020 nie był jednak dobry dla losów Pięknych i Młodych, co odbiło się również na fanach zespołu. Oprócz wcześniej już znanej informacji o rozwodzie Magdy i Dawida doszło do poważnej kłótni, która ostatecznie doprowadziła do rozłamu zespołu.
Zaraz po tej przykrej wiadomości doszło również do pewnych zmian strategii wizerunkowej formacji – mianowicie powstał nowy Fanpage: Piękni i Młodzi Official, gdzie aktualny, nowy skład zespołu przedstawia swoje działania w muzyce disco polo.
Co więc się stało ze starym fanpag’em? Profil ten wciąż prowadzi były członek grupy Dawid Narożny publikując kontrowersyjne treści czy stare utwory.
Jak reagują na to fani? Niektórzy nie wiedząc o istnieniu drugiego profilu wciąż czekają na nowe utwory i komentują relacje w zespole, są też i takie komentarze:
“Ludzie przecież to pan Dawid prowadzi ten fan page. Oficjalna strona zespołu to Piękni i młodzi oficjal. to typowe działanie złośliwe wobec pani Magdy. Ludzie kumaci odrazu widzą, że coś jest nie tak.”
Jak myślicie czy takie działanie dobrze wpłynie na dalsze losy zespołu?

Reklama
Loading...

Zobacz również