Home Newsy Jak spędzają czas panującego Koronawirusa gwiazdy Disco Polo?

Jak spędzają czas panującego Koronawirusa gwiazdy Disco Polo?

przez Tomasz
Loading...

Teraz, gdy właściwie wszyscy spędzają każdą chwilę w domu najlepszym sposobem na promocję swojego zespołu i zbliżenie się do swoich fanów jest aktywne działanie w mediach społecznościowych. Gwiazdy disco polo świetnie wykorzystują ten moment i przypominają swoje stare utwory, opowiadają historie z życia czy publikują zdjęcia z domowego zacisza.
Tak np. Promuję się Marcin Miller założyciel, lider i wokalista zespołu Boys. Marcin jest to gwiazda na skalę nie tylko ogólnokrajową, ale aż ogólnoświatową – świadczy o tym jego ostatnia trasa aż za oceanem w Ameryce. Marcin Miller ma mnóstwo fanów, którzy chcą wiedzieć o nim niemal wszystko. Ma na koncie ponad 20 płyt, brał udział w takich programach jak Top Chef, Koło Fortuny, Big Brother, Taniec z gwiazdami czy talent show Disco Star. Nic dziwnego, że fani wyczekują wszelkich ciekawostek z życia ich idola.
Ostatnio na profilu Marcina możemy zobaczyć zdjęcia z pysznych obiadków u jego mamy Marii. Niby skromne fotografie z mamą wokalisty, a fani oszaleli na tym punkcie! Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy czy dyskusji wśród fanów, że najlepsze obiady to tylko u mamy.
Ten uroczy widok możecie zobaczyć na instagramie Pana Marcina @marcinmillerboys

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/B9rZSEqAewS/

Zobacz również