Home Newsy Jesika zdradza prywatne szczegóły swojego ślubu?!

Jesika zdradza prywatne szczegóły swojego ślubu?!

przez Tomasz

W tygodniku „Na Żywo” możecie odnaleźć artykuł, gdzie wokalistka muzyki disco zdradza szczegóły dotyczące jej ślubu, który odbędzie się w tym roku.
Jesika Piętak w maju 2018 roku zaręczyła się z Pawłem Wysotą, absolwentem szkoły muzycznej w Katowicach. Jego pasja to muzyka, przez co zawodowo zajmuje się remixem w Sidu Music Studio.
Właśnie trwają intensywne przygotowania do najważniejszego wydarzenia w ich życiu, w co chętnie angażują również swoich odbiorców.

Jesika to kobieta, która jasno określa swoje cele i wie czego chce, dlatego całość przygotowań do uroczystości kontroluje samodzielnie. Jak widać pochłania ją to na tyle, że bardzo chętnie dzieli się informacjami z jej życia w social mediach, jak i w prasie. Czego efektem jest artykuł w tygodniku Na Żywo – kierowanego do czytelniczek interesujących ciekawostki z życia gwiazd.

W tygodniku Na Żywo – @nasze.melodie po raz pierwszy możecie przeczytać o moim ślubie, który już w tym roku ! 💖 Gazetę znajdziecie w całej Polsce, a tam jak zawsze gorące newsy 🔥 #jesikamusic

– zachęca artystka.
Przeczytacie artykuł z jej udziałem?

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/JesikaOfficial/photos/a.506453512708066/3274084072611649/?type=3&theater

Zobacz również