Home Newsy Kamil Kossakowski youtuberem?

Kamil Kossakowski youtuberem?

przez Tomasz
Loading...

Lider zespołu Discoboys Kamil Kossakowski rok 2020 stawia jako czas pełen nowych wyzwań.
Sam Kamil, jak i członkowie formacji muzyki disco są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć ich wielkie zaangażowanie i poznać trochę bliżej, mimo że nie każdy ma okazję spotkać ich osobiście. Wpisy Kamila charakteryzuje przede wszystkim ogromna energia, pozytywności i otwartość. Wnioskować tak możemy dzięki dość osobistym wyznaniom, gdzie napisał otwarcie, że swą karierę muzyczną zawdzięcza przede wszystkim własnej rodzinie. Jak napisał: “3 tydzień w trasie w domu byłem zaledwie 3 dni, ale to dzięki nim osiągnąłem wszytko co chciałem dzięki moim rodzicom jestem w tym miejscu, gdzie jestem to oni są zawsze przy mnie na dobre i na złe kocham MAMO TATO DZIEKUJE jesteście moim autorytetem” – takie wyznania z pewnością robią ogromne wrażenie na fanach Kamila, którzy szczerze kibicują mu w rozwoju jego kariery.
Zespół Discoboys istnieje na rynku muzycznym od listopada 2016, Kamila z Patrykiem Szmajkowskim połączyła szkoła, gdzie po wielu przygodach zostali przyjaciółmi, a wspólne zainteresowania przyczyniły się do powstania zespołu.
Celem zawodowym chłopaków jest dotarcie do jak największej liczby osób, ale nie za wszelką cenę: „Wiemy, że na muzyce można zarabiać, ale nie chcemy po trupach iść do celu i wolimy swoją postawą oraz pracowitością przekonać ludzi do tego, aby nas słuchali. Za każdym razem stawiamy sobie wysoko poprzeczki. Wychodzimy z założenia, że jeżeli dojdziemy w 70 czy 80 procentach do zamierzonego celu to i tak będziemy zadowoleni.” – jak widać idzie im to coraz lepiej, liczba oglądalności teledysków cały czas rośne, a działania jakich się podjęli nie kończą się tylko na muzyce. Od niedawna możecie obejrzeć Kamila na YouTubie, gdzie prowadzi swój własny, prywatny kanał i zaledwie po 24h zyskał ponad 500 subskrybentów!
Czy wokalistę Discoboys pochłonie świat vlogów i pozostanie youtuberem? Przekonajcie się sami!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Reklama
Loading...

02.02.2020 dzien w ktorym postanowilem zrealizowac kolejne cele w swoim zyciu i zaczac nowa przygode z ludzmi 💗 postanowilem ze zrobie jeszcze wiecej w tym roku niz w roku 2019 i z dniem dzisiejszym otwieram officjalny kanal KOSSAKOWSKI "link w bio na instagramie" a pierwszy film jeszcze w tym tygodniu 💗 jak dobrze wiecie i mnie znacie nie lubie stac w miejscu i nie lubie bezczynnie siedziec 💗 filmy na obecna chwile beda dwa razy w tygodniu 👌💗 do zobaczenia w piatek na pierwszym filmie ma kanale 💗 . . . #polishboy #polskichlopak #youtub #nagrywki #film #kanal #discopolo #discoboys #disco #muzyka #trendy #tiktok #kossakowski #sztosik #mordki #energia #nowykanal #nowycel #lecimy

Post udostępniony przez Kamil DiscoBoys (@kamil_kossakowski)

Zobacz również