Home Newsy Łódź Disco Fest 2014

Łódź Disco Fest 2014

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 1 Średnia ocena: 2]

Łódź Disco Fest będzie (jak zapowiadają organizatorzy) największą taneczną imprezę tej jesieni. W tym roku rusza pierwsza edycja tego wydarzenia, a planowo ma się ono odbywać cyklicznie.

8 listopada w łódzkiej Atlas Arenie zagrają topowe gwiazdy muzyki tanecznej. Na jednej scenie zagrają polscy i zagraniczni artyści. Nasi rodzimi wykonawcy, którzy pojawią się podczas jesiennego Łódź Disco Fest wywodzą się głównie z bardzo popularnego nurtu Disco Polo. Obok takich sław jak Classic, Boys, Weekend, Akcent czy Dbomb koncert dadzą wschodzący idole młodego pokolenia: After Party, Power Play, Exaited, Extazy, MJAY, Freaky Boys oraz inni popularni ulubieńcy tłumów.

Z zagranicznych artystów będzie można zobaczyć dwóch młodych wykonawców z Rumunii: Mario Bischina oraz Elenę. Mario Bischin zawojował już dwa lata temu europejskie dyskoteki swoim hitem Macarena. Teraz powrócił z przebojami Leyla i Maleya, które również zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy zarówno z Polski jak i za granicą. Elena natomiast polski rynek podbiła w tym sezonie utworem O mamma mia (he’s Italiano), dlatego też z pewnością niejeden fan tej piosenki ucieszy się z jej występu.

Bilety można nabyć m.in. na stronach serwisu eBilety, w sieci salonów Empik oraz kasach Atlas Arena.

Reklama
Loading...

Miejsce: Atlas Arena, Bandurskiego 7, 94-020 Łódź
Data: 8 listopada 2014 r.
Ceny biletów: 49 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (od 30 października 2014)
Linki: facebook.com/LodzDiscoFest, http://www.lodzdiscofest.pl/

(źródło: https://www.facebook.com/LodzDiscoFest/info)

Zobacz również