Home Newsy Long & Junior zhakowani!

Long & Junior zhakowani!

przez Tomasz

W piątek pojawiła się nieprzyjemna informacja na Fanpagu zespołu Long & Junior, którego w skład wchodzą pochodzący z Górnego Śląska Jarosław Grzesista „Long” i Michał Jeleń „Junior”.

Ich początki datowane są na rok 2000, kiedy największą popularność dał im singiel “J.A.Z.D.A.” Oprócz wspomnianego utworu z pewnością każdy zna kawałek “Hlenka”, który był hitem niejednej imprezy. Oprócz samej muzyki ogromną popularność przyniosły formacji ich teledyski publikowane na kanale na Youtube – utwory „Tańcz tańcz tańcz” oraz „Kolorowa sukienka” zostały odtworzone na oficjalnym profilu Long and Junior na portalu YouTube w sumie ponad sześćdziesiąt milionów razy, a samych subskrybentów jest już ponad 250 tysięcy.
Nic więc dziwnego, że włam na ich kanał jest bardzo stresujący dla zespołu, jak oświadczyli:

UWAGA ‼️ Otrzymaliśmy informację, iż nasze konto na YouTube zostało przejęte przez Hackerów ‼️ Wszelkie nowe treści umieszczane na naszym koncie NIE SĄ NASZEGO AUTORSTWA ❌❌❌ Zgłosiliśmy już kradzież oraz naruszenie konta do odpowiednich służb 🚫 Czekamy na pomoc w odzyskaniu konta ‼️”.
Niestety na kanale nie odnajdziemy już żadnego z teledysków chłopaków, co gorsza raz na jakiś czas pojawiają się transmisje na żywo dotyczące kryptowalut.
Long & Junior jednak nie poddają się i już poinformowali swoich fanów jakich działań się podejmują:
“Kochani ❤️ Właśnie otrzymaliśmy informację od naszych partnerów z YouTube, iż potwierdzają, że nasze konto Long & Junior zostało przejęte przez hackerów. Obecnie uruchomiony został proces przywracania konta. Już niebawem wszystko wróci do normy, a teledyski Long & Junior będą ponownie widoczne w sieci 👍 Trzymajcie kciuki 💪

My również trzymamy kciuki, aby wszystko przebiegło bez większych utrudnień.

Zobacz również