Home Newsy Narożni nie odpuszczają! Jaki los czeka Dawida?

Narożni nie odpuszczają! Jaki los czeka Dawida?

przez Tomasz
Loading...

Z pewnością każdy z Was kojarzy postać Dawida Narożnego. Należy do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd branży disco polo i jak widać nie ma zamiaru spuścić z tronu.
Założyciel popularnego zespołu Piękni i Młodzi od początku 2020 roku jest już byłym członkiem formacji, jednak nie ma w planach poddawać się z tego powodu!
Jak wszyscy zauważyliśmy wciąż aktywnie publikuje posty na fanpage’u Pięknych i Młodych, który prawdopodobnie z czasem zmieni się na zupełnie coś innego.
A więc do rzeczy! Dawid Narożny ostatnio publikował amatorskie nagrania, gdzie sam śpiewa różne znane utwory niekoniecznie disco polo. Fani będąc pod wrażeniem umiejętności wokalnych mężczyzny namawiali go, aby podjął się kariery solowej i jak widać długo nie musieli namawiać.
Podczas wywiadu w programie “Bez Gwiazdy nie ma jazdy” zdradził swoje plany na najbliższy czas.
Wiemy już, że Dawid Narożny będzie kontynuował swój projekt “Piękny Dawid”, pod tym pseudonimem artystycznym występował już razem z formacją Łobuzy.
Kiedy możemy spodziewać się najbliższych efektów jego pracy? Już na wiosnę! Po świętach wielkanocnych będziemy mogli odsłuchać i zobaczyć teledysk najnowszego utworu solowej kariery Dawida.
Jesteśmy bardzo ciekawi czy swą popularnością przebije fenomen zespołu Pięknych i Młodych.

Reklama
Loading...

Zobacz również