Home Newsy Nie będzie koncertów Disco Polo!

Nie będzie koncertów Disco Polo!

przez Tomasz
Loading...

Fani disco polo są niepocieszeni w przeciągu ostatnich kilku dni zostały odwołane koncerty i wydarzenia sięgające nawet do końca maja. W skład wycofanych imprez wchodzą również koncerty disco polo.
W najbliższym czasie planowane były występy największych gwiazd muzyki disco, w tym i Zenka Martyniuka z zespołu Akcent.
Akcent powstały w 1989 to najpopularniejsza i najprężniej działająca formacja w Polsce. Postać Zenka Martyniuka kojarzą wszyscy nie tylko dzięki muzyce jaką wykonuje, ale też dzięki silnym działaniom promocyjnym jakich się podejmuje – film, gra komputerowa, mural i wiele innych. Nic więc dziwnego, że wszyscy z Polski, a nawet ze świata z niecierpliwością oczekują jego występów. Niestety 21 marca wszyscy fani będą musieli obejść się smakiem. Jak informuje portal Halakula:

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem w Polsce, podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertu Zenka Martyniuka & Akcentu, który odbyć się miał 21. marca 2020 r. o godz. 23.30.

Reklama
Loading...

Czy ucierpi na tym rynek muzyczny i popularność gwiazd takiego formatu jak Zenek Martyniuk? Z pewnością wszyscy niedługo się przekonamy.

źródło zdjęcia: https://hulakula.com.pl/wydarzenie/zenon-martyniuk-akcent/

Zobacz również