Home Newsy Nowy trend w teledyskach disco-polo?

Nowy trend w teledyskach disco-polo?

przez Tomasz
Loading...

W ostatnim czasie gwiazdy disco-polo coraz częściej decydują się na nietypowe realizacje swoich teledysków. Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, formacja Milano poszukiwała do swojego klipu modela lub modelki, którzy chętnie wystąpią wraz z gwiazdami w teledysku do ich najnowszego hitu. Szczęśliwym fanem, który spotkał się z Milano był Adrian. Najnowszy klip Milano w sieci zagości już 9 listopada! Do jego oglądania zapraszają nie tylko znani nam z Milano muzycy, ale również sam Adrian! Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u Milano.

Nie mniejszym zaskoczeniem okazał się najnowszy teledysk grupy Pozytywnie albo wcale. Młody wokalista tym razem zdecydował się na wyśpiewanie swojej piosenki w wannie! Czy w „Blondynie” zobaczymy roznegliżowane modelki albo modeli? O tym możecie przekonać się oglądając najnowszy film Pozytywnie albo wcale.

Reklama
Loading...

Grupa Venom również w ostatnim czasie nie próżnuje. Jak podają sami zainteresowani w ich najnowszym klipie pojawia się sama plejada znanych osobistości. Pośród nich, nie zabrakło również milionera z Dalekiego Wschodu. Chcecie dowiedzieć się kto wcielił się w jego rolę? Już za chwilę będziecie mogli zobaczyć go sami!

Zobacz również