Home Newsy Piękni i młodzi prężnie działają w nowym składzie

Piękni i młodzi prężnie działają w nowym składzie

przez Tomasz
Loading...

Od nowego roku po dość nieprzyjemnym incydencie, które doszło między Magdą a Dawidem Narożnymi i ich partnerami losy zespołu potoczyły się dość intensywnie.
Wiemy, że Dawid przestał być członkiem grupy, zaś na jego miejsce pojawił się DJ Pięknych i Młodych Daniel Biczak. Jak widzimy na ich Fanpagu wszystkie tegoroczne działania podejmują w nowym składzie: ostatnie koncerty czy nowe wideo…
Jak reagują na to fani? Komentarze pod postami są przeróżne, od słów krytyki czy rozczarowania po próby wsparcia, a nawet obrody przed krzywdzącymi komentarzami. Zespół zaś stara się nie wchodzić w żadne dyskusje, a działać prężnie chcąc udowodnić swoim fanom, czy z Dawidem czy bez radzą sobie świetnie.

Jak właśnie ogłosili: “Misiaczki przed nami kolejny dzień nagrywania teledysku😘 Mała tajemnica… pracujemy jednocześnie nad dwiema produkcjami. Musimy wynagrodzić wam naszą długą artystyczną ciszę🙈 Trzymajcie kciuki i czekajcie na efekty. Miłego dnia i moc buziaków ❤️😘” – gdy tylko poznamy termin premiery ich produkcji z pewnością się tym z Wami podzielimy!

Reklama
Loading...

Jak dotąd zespół Piękni i Młodzi świetnie odnajdywał się w świecie disco polo, ich kawałki podbijały listy przebojów, a fani z zapartym tchem obserwowali poczynania ulubionej grupy.
Piękni i młodzi co raz zaskakiwali nas swą twórczością i zaangażowaniem w działanie zespołu, ostatnio niespodzianka dotycząca przykrych wewnętrznych relacji i zmian składu to temat, który spędza nie jednym sen z powiek. Co przyniesie praca w nowym składzie? Czy Piękni i Młodzi stracą swoich fanów? Jesteśmy pewni, że czas nam pokaże jaki los czeka jedną z najpopularniejszych grup disco. A my z chęcią Wam o tym opowiemy!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/piekniimlodziofficial/photos/a.111296007077377/116042446602733/?type=3&theater

Zobacz również