Home Newsy Plaga w utrudnianiu działań kont gwiazd Disco Polo!

Plaga w utrudnianiu działań kont gwiazd Disco Polo!

przez Tomasz
Loading...

W ostatnim czasie coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, gdzie nasze ulubione gwiazdy zgłaszają problem z ich kontami na portalach takich jak YouTube czy Facebook.
Tak nieprzyjemną sytuację napotkał również wokalista Hubert Dzikołowski o pseudonimie Dziku.
Zespół Dziku powstał w 2005 roku, w którego skład wchodzą: lider – Hubert, Akordeonista – Artur, DJ/gitarzysta – Andrzej, Perkusista – Mateusz. Ich początki związane są z utworem “Jak to jest”, który posiada już ponad 33 tysiące wyświetleń. Największe hity zespołu: “Chcę cofnąć czas”, “Odlotowa”, “Chce się żyć” i “Lubię cię”
Formacja w swej działalności zarówno w muzyce, jak i promocji chce przekazać ludziom dobrą energię, aby każdy bez względu na wiek znalazł coś dla siebie.
Co więc wydarzyło się zespołowi? Musieli przełożyć premierę swojego teledysku, ponieważ jak napisał sam wokalista: “Ze względu na “życzliwość” pewnych osób musimy odroczyć premierę utworu “Powiedz mi dziewczyno” na kilka dni, gdyż nałożona została na nas blokada publikowania postów na portalu Facebook przez 72h 😊” – współczesne formy promocji opierają się głównie na Mediach społecznościowych, nic więc dziwnego, że incydent zadziałał bardzo na niekorzyść publikacji nowego teledysku.
Co więc zrobili dalej? Po odzyskaniu dostępu do swoich profili Dziku opublikował oświadczenie. Co ciekawe Hubert dokładnie wie, kto stał za tym mało życzliwym działaniem, jednak chce, aby wszyscy wyciągnęli z tego odpowiednie wnioski.
Dokładne oświadczenie zobaczycie na jego profilu.

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2698875556896873&set=a.166874076763713&type=3&theater

Zobacz również