Home Newsy Polskie gwiazdy disco-polo nie próżnują!

Polskie gwiazdy disco-polo nie próżnują!

przez Tomasz
Loading...

Ostatnie dni to codzienna mieszanka zarówno smutnych, jak i radosnych informacji. W tym tygodniu gwiazdy disco-polo nie próżnowały, o czym świadczy częste pojawianie się ich podobizn w mediach społecznościowych oraz telewizji. Gotowi na mieszankę wybuchową?

Niekwestionowany Król Disco-Polo czyli Zenek Martyniuk już za chwilę zadebiutuje na wielkim ekranie. Lider zespołu Akcent otrzymał propozycję zagrania samego siebie w 3 części popularnej komedii Kogel-Mogel. W nowym filmie „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3” piosenkarz ma zabawiać gości wiejskiej dyskoteki. Jak wypadnie? O tym dowiemy się już za chwilę. Jak dotąd gwiazdor nie podzielił się żadnymi informacjami ze swoimi fanami, jednak dotarliśmy do informacji, że zdjęcia z udziałem Króla jeszcze się nie rozpoczęły!

Reklama
Loading...

Mniej powodów do radości mają wielbiciele grupy AM. W ostatnich dniach z zespołem pożegnał się Michał. Zespół znany z hitów takich jak „Kocham Cię” czy „Jak zabawa to zabawa” nie potrafi poradzić sobie ze stratą, o czym świadczy emocjonalny wpis na ich stronie. Pewnie zadajecie sobie pytanie, dlaczego Michał Jagodziński opuszcza świat disco-polo? Otóż przyczyna jest prozaiczna. Młody muzyk pragnie zdobyć wyższe wykształcenie, w związku z czym rozpoczął studia.

Zobacz również