Home Newsy Rafał Woźniewski wokalista zespołu 4ever gwiazdą programu Disco Polo Live!

Rafał Woźniewski wokalista zespołu 4ever gwiazdą programu Disco Polo Live!

przez Tomasz

Niedługo na kanale telewizyjnym PoloTV będziecie mogli obejrzeć wywiad z Waszym ulubionym wokalistą zespołu 4ever. Program Disco Polo Live emitowany w soboty o 19:15 to przede wszystkim duża dawka muzyki disco oraz teledysków – tych kultowych oraz nowości. Oprócz dobrej, muzycznej zabawy możemy spodziewać się wywiadów z gośćmi specjalnymi, którzy zdradzają swoje największe tajemnice oraz opowiedzą o swojej twórczości.
Jesteście ciekawi jakie tajemnice skrywa Rafał Woźniewski? A może zastanawiacie się co nowego przyniesie nowy rok w zespole 4ever? Ten program to świetna okazja, aby poznać lepiej Waszego idola muzyki disco. Z pewnością warto!
4ever to bardzo rozwojowa grupa muzyki disco polo, na koncie posiadają już trzy statuetki:
Nagroda publiczności w 2005 roku, Hit Festiwalu w 2006 roku oraz Wokalista Roku w 2007 roku i z pewnością to nie koniec wyróżnień, za co trzymamy kciuki! Co więcej niedawno, bo na początku 2020 roku opublikowali nowy kawałek „Sprzedaję miłość”, który możecie obejrzeć już w Internecie i usłyszeć w radiu VOXFM – czy to będzie nowy hit tego roku? Przekonajcie się sami.

Zobacz również