Home Newsy Sławomir w „Demakijażu” Krzysztofa Ibisza

Sławomir w „Demakijażu” Krzysztofa Ibisza

przez Tomasz
Loading...

Autor przeboju Miłość w Zakopanem podzielił się z fanami informacją o szykującym się wyjątkowym wywiadzie. Sławomir, za pośrednictwem Instagrama oznajmił fanom, że wraz z żoną Kajrą będzie gościem popularnego talk-show Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. Wokalista wrzucił na swój profil zdjęcia z wywiadu oraz zabawny filmik, na którym wraz z prowadzącym i żoną wygłupiają się i szaleją w studio. Krzysztof Ibisz, na oficjalnej instagramowej stronie programu udostępnił fragment wywiadu, gdzie Sławomir opowiada jak został gwiazdą disco-polo. Prowadzący zdradził również, że rozmawiali ze Sławomirem i Kajrą o… pieniądzach!

Jesteście ciekawi co takiego udało się wyciągnąć Ibiszowi od super-popularnej pary disco-polo? My bardzo, dlatego z niecierpliwością czekamy na emisję :)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Reklama
Loading...

Cześć tu Sławomir. Już za chwilę, już za momencik… punktualnie o 15.00 widzimy się w @polsatcafeofficial Dziennikarz młody… @krzysztof_ibisz_official ale bardzo rokujący. #czesctuslawomir @demakijaz @superkajra #czucpiniadz #fun #interwiew #polsat #usmiech

Post udostępniony przez Sławomir (@slawomir_gwiazda_rock_polo)

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/B3Ru_ikIwI6/

Zobacz również