Home Newsy Summer Amber Festival 2019 już wkrótce!

Summer Amber Festival 2019 już wkrótce!

przez Tomasz
Loading...

Ktoś mówi „lipiec”, a Ty myślisz „wakacje”? My na słowo „lipiec” mamy tylko jedną poprawną odpowiedź – Summer Amber Festival, czyli najgorętszy polski festiwal disco polo! Już w te wakacje, a dokładnie 11 lipca po raz pierwszy spotkamy się z najpopularniejszymi wokalistami muzyki tanecznej.

Program jest napięty, ale mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w każdej z nadmorskich miejscowości. Jak zawsze koncertom będą towarzyszyć imprezy plenerowe. W każdej z odwiedzanych przez nas miejscowości przeprowadzimy również eliminacje do konkursu Bursztynowej Miss Polski 2019. Drogie Panie, liczymy na Was! Do konkursu można zgłosić się poprzez stronę internetową www.bursztynowamiss.pl/form

Gdzie dokładnie będziemy się bawić?

11 lipca wspólnie zatańczymy do hitów Zenka Martyniuka w Krynicy Morskiej. Ponadto usłyszymy tutaj Lukę Rosiego oraz Cristo Dance.

12 i 13 lipca będą należeć do Jantaru. To właśnie tam odbędą się XXI Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu. Przygrywać do wspólnych tańców będą nam Freaky Boys, D-Bomb oraz gwiazda wieczoru (12 lipca), czyli legendarny zespół Blue Cafe. 13 lipca również nie zabraknie dobrej muzyki. Na scenie wystąpią dla nas Bartek Wrona oraz jeden z najpopularniejszych polskich zespołów disco polo, czyli formacja Power Play z Magdą Narożną na czele.

24 lipca to kolejny dzień naszego gorącego festiwalu. W Jastarni swoje hity przypomni nam niezapomniany zespół Boys.

Reklama
Loading...

27 lipca przeniesiemy się do Łeby, żeby wziąć udział w finale Summer Amber Festiwal 2019. Na zakończenie zagrają dla nas zespół Mirami oraz Brathanki. Jak zwykle zapowiada się super zabawa w plenerze.

Serdecznie zapraszamy Was na Summer Amber Festiwal, którego jesteśmy patronatem medialnym! Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Organizatorzy:
Gmina Miasta Krynica Morska, Gmina Stegna, MOKSiR Jastarnia, Gmina Miejska Łeba, Agencja
Marketingowo – Reklamowa LIDER Sp. z O.O.

Patroni medialni:
Polsat Music HD, Gazeta Olsztyńska, My3Miasto.pl , DiscoPolo 24, Discopolo.info, Hity Disco Polo, Polska Niezwykła, Koncertomania, Muzyczne Nowinki, Mediadisco.pl, Disco Portal, NewsDiscopolo.Info

Głównymi sponsorami imprez są:
LoanMe
Dolina Charlotty Resort & Spa

Pozostali sponsorzy to:
Efektima, Madora, Muzalewska Fashion, Wawro Photography, Salony Fryzjerskie Point, Beauty Center Przemysław Janus, Koni Systemy IT, Awangarda

Zobacz również