Home Newsy To już 5 lat?

To już 5 lat?

przez Tomasz
Loading...

Zespół ten powstał w 2015 roku w Jaśle ich topowy singiel “Selfie” spowodował, że trafili na listy przebojów Radio WAWA, Trendy Radio, Radio Świnoujście czy OPEN.FM. W skład zespołu wchodzi 4 przemiłych panów: lider zespołu Marcin Rąpała (Rompey), Przemysław Frąckowiak (DJ Prymek), Łukasz Mrugał (gitara, Lucas M) oraz Przemysław Janas (manager zespołu).
Wiecie już o kim mowa?
Formacja Rompey oprócz hitu “Selfie” stworzyli również lubiany kawałek „Passerati”, który ma już ponad trzynaście milionów odsłon! Na swoim koncie ma także singiel „Mała, Ty już nie pij”, który w serwisie YouTube ma ponad 8 milionów wyświetleń. Nic więc dziwnego, że nadszedł czas świętować 5 lat sukcesów Rompey.
W najbliższy czwartek będziecie mieli okazję powspominać i świętować razem z zespołem. Gdzie możecie ich zobaczyć? O tym piszą na swoim profilu:

Pssst… Pamiętacie gdzie pierwszy raz nas słyszeliście/widzieliście? Czekam na Wasze wspomnienia z nami związane, ponieważ w najbliższy weekend zagramy wyjątkowy koncert z okazji 5-lecia naszego zespołu 💪 Szczerze przyznam, że gdyby nie pomoc wielu dobrych ludzi pewnie nie udałoby się nam dojść tak wysoko – wspominając tych, których już z nami nie ma to bez względu na to, czy rozeszliśmy się w dobrych czy złych nastrojach – dziękuję za to że byliście i każdą chwilę pracy razem 😉 Natomiast tym, którzy współpracują z nami nadal z całego serca dziękuję za zaufanie 💪Obecnie pracujemy nad czymś zupełnie nowym – projekt DiscoFolk powoli nabiera barw i będę informował Was na bieżąco o postępach prac 🎻🎤🎸🎛
Przesyłam dużo pozytywnej energii!🔥🔥🔥

Reklama
Loading...

A my życzymy Panom Wszystkiego dobrego!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/zespolrompey/photos/a.326971680835482/1239537276245580/?type=3&theater

Zobacz również