Home Newsy Walentynki w rytmie Disco Polo

Walentynki w rytmie Disco Polo

przez Tomasz
Loading...

To już niedługo, jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Walentynki to święto zakochanych i świetny pretekst do wyznania uczuć swojej miłości.
A może najlepszym wyrazem pokazania jak się kocha jest zabranie drugiej połówki na koncert?
Już 14 lutego 2020 w Stegu Arena w Opolu odbędzie się największa Walentykowa gala Disco Polo. Jest to już III edycja tej imprezy, co ciekawe podczas wydarzenia zespół WEEKEND będzie obchodził swoje 20lecie twórczości artystycznej. Panowie już nie mogą się doczekać i na swojej stronie zachęcają do uczestnictwa w koncercie:
“Kochani! 20 lat minęło, będzie to niezapomniany rok, w którym będziemy razem z Wami świętowali wspólne lata. Nasz pierwszy jubileuszowy koncert mogliście oglądać podczas Łódź Disco Fest (Sylwester z stacją Polo TV)! Następny jubileuszowy koncert czeka Nas podczas Walentynek z Gwiazdami w Opolu (14.02.2020)!”
“Ona tańczy dla mnie” to utwór wydany w 2012 roku, który dał im ogromną sławę i od tamtej pory Panowie cieszą się popularnością i uznaniem wśród fanów nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Podczas Walentynek w rytmie Disco Polo oprócz WEEKENDU zobaczycie takie zespoły jak:
Piękni i Młodzi – w nowym składzie, który wciąż budzi wiele emocji, Defis, Power Play, Miły Pan, CamaSutra, Daj To Głośniej, SE7En boyzband. Śmietanka muzyki disco na wyciągnięcie ręki!
Bilety wciąż są dostępne na: https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/walentynki-w-rytmie-disco-polo/

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/walentynkidiscopolo/photos/a.1413561782157507/1436379409875744/?type=3&theater

Zobacz również