Home Newsy Wirtualne koncerty, spotkania z fanami – czy teraz tak będzie wyglądać branża disco polo?

Wirtualne koncerty, spotkania z fanami – czy teraz tak będzie wyglądać branża disco polo?

przez Tomasz
Loading...

Czas kwarantanny to dni spędzone w domach, nic więc dziwnego, że z czasem zaczyna to być nużące, a nawet męczące szczególnie dla osób pełnych energii, które dotychczasowe życie przepełnione było trasami koncertowymi, nagrywaniem teledysków czy wywiadami do telewizji.
Teraz, gdy wszystko jest odwołane Internet stał się jedyną ucieczką od dłużących się dni spędzonych w domu. A jak wiadomo dla chcącego nic trudnego, dlatego powstał pomysł, aby organizować wydarzenia online, gdzie ulubiona gwiazda w tym przypadku muzyki disco spędzi chwilę rozmawiając ze swoimi fanami lub wykonując im koncert.
Do tej akcji przyłącza się między innymi Karol Zawrotniak z zespołem Defis czyli: Dariuszem Zielińskim, Krzysztofem Jasiukiem oraz Arkadiuszem Stałęgą. Zespół pochodzący z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim, znany jest przede wszystkim z takich hitów disco polo jak: „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”. Karol jest niezwykle energiczną osobą zaangażowaną w prowadzenie mediów społecznościowych swojego zespołu, co możecie zobaczyć na samym fanpagu. Ostatnio pojawił się wpis skierowany do fanów, gdzie pyta: “Robimy live?”.
Podobnych działań podejmuje się już Luka Rosi, a dokładnie Łukasz Rosiński niezwykle uzdolniony muzycznie półfinalista IV edycji Disco Star w Polo TV oraz znany z współpracy z taka gwiazdą jak Marcin Miller.
Łukasz zaś na swym profilu zaproponował swoim fanom koncert. Jak pisze:

Koncerty odwołane, mamy siedzieć w domach, czas nadrobić zaległości w serialach… a może by tak koncert online? co Wy na to?

Reklama
Loading...

– oczywiście reakcja była jednoznaczna i wszyscy chętnie zobaczą występ wokalisty na żywo, ale online.
Jak Wam podobają się takie działania Waszych ulubionych gwiazd disco polo?

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/LukaRosiOficjalny/photos/a.1163682680411238/2677119002400924/?type=3&theater

Zobacz również