Home Newsy Zenek Martyniuk zapłaci milion złotych!

Zenek Martyniuk zapłaci milion złotych!

przez Tomasz
Loading...

Już 6 października tego roku, Zenek Martyniuk będzie szykował się na huczne wesele swojego syna i przyszłej synowej! Jak na gwiazdę takiego formatu przystało, nie będzie to zwykła impreza. Jak dowiedział się tabloid, Daniel Martyniuk otrzyma od swoich rodziców prezent o jakim może pomarzyć niejedna młoda para.

Drogi, szybki mercedes, podróż poślubna do Ameryki Południowej, kosztowne przyjęcie oraz wyszukane kreacje – to wszystko co zamierza sprawić w prezencie swojemu synowi Zenek, a na całą imprezę planuje wydać aż milion złotych! Król disco polo nie zamierza oszczędzać.

Reklama
Loading...

Ślub oraz wesele mają odbyć się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu, źródła donoszą, że na uroczystość zaślubin ma przybyć około 250 gości. Oczywiście taka okoliczność nie mogłaby się odbyć bez udziału przyjaciół z branży Martyniuka, będziemy z pewnością pozytywnie zaskoczeni relacjami z przyjęcia.

Przyszłej młodej parze chcielibyśmy życzyć szczęścia, a Zenkowi Martyniukowi, w przyszłości, równie utalentowanych wnuków.

Zobacz również