Home Newsy Zespół B-QLL wprowadza nowa modę na Tik- Tok’u?

Zespół B-QLL wprowadza nowa modę na Tik- Tok’u?

przez Tomasz
Loading...

Tik-tok to ulubiona aplikacja nastolatków, której popularność i ilość pobrań powiększa się w niesamowitym tempie. Ze względu na rozgłos dotyczący aplikacji coraz chętniej jej użytkownikami zostają nie tylko nastoletni youtuberzy, blogerzy itd., ale też dorosłe gwiazdy nawet muzyki disco!
Jak działa tik-tok? Jest to połączenie dobrze nam znanego Snapchata oraz Spotify, gdzie użytkownicy tworzą piętnastosekundowe nagrania połączone z popularna muzyką. Możliwości, filtrów, ciekawych sposobów komponowania jest nieskończona ilość, dzięki czemu każdy z nich może stworzyć trend, który stanie się popularny na całym świecie.
Na tik-tok’u możecie odnaleźć zespół B-QLL pod Nickiem @bqllofficialkonto. W 15-sekundowych filmikach występuje założyciel formacji Mariusz Niewiadomski.
B-qll istnieje od 2010 roku, a członkami są oprócz Mariusza, Jacek Muszyński. Obaj muzycy wcześniej związani byli z grupą D-Bomb.
Zespół mocno angażuje się w działania w social mediach, aby przykuć uwagę swoich fanów na inicjatywy formacji, dlatego pojawili się w tak popularnej aplikacji jak tik-tok.
Na fanpage’u możemy zobaczyć wideo z najpopularniejszym w ostatnim czasie trendem podziału ekranu na pół, gdzie mimo innego pomieszczenia i ubioru ta sama osoba “nachodzi sobą” na oba nagrania w różnych miejscach.
Jesteście ciekawi jak to wygląda? Zobaczcie na ich profilu!

Reklama
Loading...

Nowy TREND na Tik Toku 🤩🤪👍

Opublikowany przez B-QLL Poniedziałek, 2 marca 2020

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/bqllteam/photos/a.222579894435347/2844966225530021/?type=1&theater&redirect=false

Zobacz również