Home Newsy Zespół Defis zmienia wokalistę?

Zespół Defis zmienia wokalistę?

przez Tomasz
Loading...

Od niedawna na Fanpage’u zespołu Defis pojawia się informacja, gdzie formacja namawia do przesłania wideo własnych interpretacji wokalnych ich utworów. Nie dziwi nas fakt, że fani bardzo chętnie przesyłają swoje nagrania popularnemu zespołowi, który zaistniał na rynku muzyki Disco Polo, po udziale w 2 edycji telewizyjnego show Disco Star w POLO TV.
Panowie: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga znani są przede wszystkim z takich hitów disco polo jak: „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”.
Karol – wokalista zespołu, dołączył do Defis będąc uczniem technikum w Chełmie, gdzie znalazł ogłoszenie: „disco-polowy zespół DEFIS poszukuje wokalisty”.
Całe szczęście w składzie formacji nic się nie zmienia i jeszcze z pewnością usłyszymy niejedną piosenkę w wykonaniu Karola. Akcja jaką rozpoczęli ma na celu zaangażowanie fanów do dobrej zabawy z Defis i pokazaniu wszystkim na Fanpage’u ich interpretacji utworów.
Zabawa wciąż trwa, więc jeżeli chcecie to wyślijcie film na adres [email protected]

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/585851448108738/photos/a.1009402932420252/3430066380353883/?type=3&theater

Zobacz również