Home Newsy Zespół Power Play ujawnia swoje prywatne zdjęcia?

Zespół Power Play ujawnia swoje prywatne zdjęcia?

przez Tomasz
Loading...

Założony w 2001 roku w Zamościu przez Sylwestra Gazę – wokalistę, lidera oraz autora tekstów zespół Power Play to jeden z najbardziej znanych formacji muzyki disco.
Przez lata skład grupy się zmieniał, aktualnie jest ich trzech, oprócz sylwestra w skład wchodzą: Marcin gitarzysta oraz Karol perkusista. Od 2009 formacja tworzy własne kawałki w tym oczywiście hity takie jak: “Zawsze coś (oj tam oj tam)”, “Wirtualny świadek” Czy “Wole Ole”.
W ich twórczości przyświeca im pewna idea: „Cieszymy się, że muzyką, którą tworzymy, potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”.
A w jaki sposób to realizują? Wszystkie ich utwory powstają na instrumentach, które nadają niepowtarzalny styl oraz doskonałość dźwięku.
Dzięki takim działaniom każdy, kto jest na ich koncercie z pewnością czuje pewną więź z zespołem, ale to nie jedyny powód, dlaczego tak się dzieje.
Ostatnio na swym profilu Panowie wzięli udział w popularnej na Facebooku wyzwaniu. Polega ono na udostępnianiu zdjęć z dzieciństwa, aby oglądający mogli ocenić jak (w tym przypadku) ich idole się zmienili.
Power Play opublikował post zagadkę, gdzie obserwujący musieli odgadnąć kto jest kim.
Jak myślicie, udało im się?

Reklama
Loading...

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/formacja.power.play/photos/p.3891778347500803/3891778347500803/?type=1&theater

Zobacz również