Home Newsy Znamy Skład Jurorów Disco Band Weselny Show

Znamy Skład Jurorów Disco Band Weselny Show

przez Tomasz
Loading...

Miesiąc temu ogłosiliśmy na naszym portalu, że jest możliwość zgłoszenia się do nowego programu telewizyjnego – Disco Band Weselny Show. Tych, którym udało się przejść eliminacje zobaczymy na ekranach telewizorów już 28 marca!
Przypominając, uczestnikami programu będą zespoły, które porywają do tańca podczas takich imprez jak na przykład wesela. Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami uczestnicy oprócz muzyki weselnej zaprezentują weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje z ich rodzinnych stron.
Całość składać się będzie z kilku etapów. Na początku obejrzymy casting, z którego zostanie wyłonionych 20 najlepszych zespołów, te z kolei będą musiały zmierzyć się w bitwach. Kolejnym etapem będzie półfinał, do którego dostanie się połowa – 10 grup.
Półfinał to będzie ostatni etap, gdzie decyzję o tym kto awansuje do finału podejmuje Jury, w finale o zwycięzcy zadecydują widzowie.
Jesteście ciekawi kto w chodzi skład osób oceniających?
My już wiemy!
Sławomir Świerzyński z Bayer Full, Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych, Jakub Urbański z Playboys oraz Norbert Bieńkowski z JOŁ.
Kto będzie oglądał?

Reklama
Loading...

Zobacz również